photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Dick Osseman | profile | all galleries >> Galleries >> Türkçe tree view | thumbnails | slideshow | map

Türkçe

TÜRKİYE RESİMLERİ.

türkiye haritası

Ben Hollandalı bir turistim. 21 yıldır Türkiye’yi ziyaret ediyorum ve orada çektiğim birçok resmi bir internet sitesinde yayınlamak istedim ve sonuçta bu siteyi hazırladım. Daha da büyüyecek; evimde daha birçok resim var ve senede birkaç kez Türkiye’ye giderek yeni resimler çekiyorum. Galerilerdeki resimleri gruplandırdım. Burada sadece benim çektiğim, bana ait olan fotoğrafları yayınlıyorum. Siteye bunların dışında fotoğraf koymayacağımdan ,kullanmam için bana farklı resimler önermenize gerek yok. Herhangi bir yeri gözden kaçırdığımı düşünüyorsanız, bana o yerin fotoğraflarının bulunduğu sitenin linkini mail atabilirsiniz. Böylece oraya gidip gitmeyeceğime karar verebilirim. Aynı zamanda, çok fazla mesaj gelmeye başladığı için onların hepsini yanıtlayamıyorum; bunun için özür dilerim. Aldığım mesajlarýn birçoğunun tebrik mesajı olmasından çok memnunum ve tüm mesajları okumaya çalışıyorum. Yine de sadece birkaçını yanıtlayabileceğim. Anlayışınız için teşekkürler. E-mail adresim: dosseman@chello.nl

Bazı metinler Melek Emir’in yardımıyla Türkçe’ye çevriliyor. Yine de çok fazla metin olduğundan hepsinin çevrilmesi oldukça zaman alacak. Ve Türkçe’min artık çok daha iyi olduğunu düşünmeyin. Hala bu dildeki karmaşık metinleri anlayamıyorum ve bana Türkçe yazarsanız yanıtlamayı başaramayabilirim.

Hürriyet'in makalesi,
Radikal'in makalesi , Sabah makalesi


Abana, Adana, Afyon, Ahlat, Aizanoi, Akçakoca, Akdamar, Akhisar, Aksaray, Alacahöyük, Alahan Monastery - Alahan Manastırı, Alanya ve Side, Alaplı, Alinda, Amasra, Amasya, Anamur, Anavarza, Andriake, Anemurion, Ani, Ankara, Anıt Kabir, Ankarada Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Antakya, Antakya müze, Antalya, Antalya müzesi, Antalya kaleiçi muzesi, Aphrodisias, Artvin, Arykanda, Aspendos, Assos, Ayas, Aydın, Ayvalik, Babaeski, Ballıca Mağarası, Balıkesir, Bandırma, Batman, Beçin, Belen, Bergama, Beyşehir, Bileçik, Bingöl, Birecik, Bitlis , Bodrum, Boğazkale, Bolu, Boyabat, Burdur, Bursa, Cadianda, Çanakçı Kaya Mezarları, Canbazlı, Çankırı, Çanakkale, Çayeli, Cappadocia - içinde özel galeriler kiliseler ve şehirler var , Ceyhan, Cyaneae, Çorum, Dalyan, Datca, Demircili, Demre, Didyma, Divriği, Diyarbakır, Doğubeyazit, Edirne, Edremit, Efes, Elazığ, Eğirdir, Erciş, Ereğli, Ermenek, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Euromos, Feke, Fethiye, Finike, Foça, Gaziantep, Gordion, Göreme, Harput, Harran, Hasankeyf, Herakleia, Hierapolis, Iasos, Ihlara, Incirlik, Inebolu, Inegöl, Iskenderun, Isparta, Istanbul camiler, Istanbul 1, Istanbul 2, Istanbul 3, Istanbul 4, Istanbul Levent, Istanbul Yedinci Tepe, Istanbul Beyoğlu and Şişli, Istanbul Pera, Istanbul Fener & Balat, Istanbul dolaşı, Istanbul Üsküdar, Istanbul Boğazı, Istanbul Aya Sofia, Istanbul Padishah türbeleri, Istanbul Kariye Müzesi, Istanbul Top Kapı Saray, Istanbul Arkeoloji Müzesi, Istanbul Çinili Kösk Müzesi, Istanbul Sirkeci Istasyonyu, Istanbul Asker ve Deniz Müzesi, Istanbul Dolmabahçe Saray, Istanbul Türk ve Islam Eserleri Müzesi, Izmir, Izmit, Iznik, Kahramanmaraş, Karabük, Kanlidivane, Karain Mağarası, Karaman, Karataş, Karatepe, Kars ve Ani, Kaş ve Patara, Kasaba, Kastamonu, Kayseri, Kibyra, Kırklareli, Kızkalesi, Knidos, Konuralp, Konya, Kozan, Kurşunlu Şelalı, Kurtkulağı, Küre, Kütahya, Limyra, Lyrbe, Labranda, Laodicea ad Lycum, Leotoon, Lüleburgaz, Magarsa, Malatya, Manavgat, Manisa, Mardin, Mersin, Midyat, Milas, Miletus, Misis, Mudurnu, Muğla, Muş , Mustafapasha, Mut, Myra, Narlıkuyu, Nazimiye, Nemrut Dağ, Nevruz Ceyhanda, Nevşehir, Niğde, Niksar, Nizip, Olympos, Ordu, Ortahisar, Osmaniye, Ovacık, Pamukkale, Patara, Perge, Phaselis, Polatlı, Rhodiapolis, Priene, Rize, Safranbolu, Sagalassos, Samsun, Seyitgazi, Şanlıurfa, Sardis / Sart, Selçuk, Selge, Side, Side muzese, Siirt , Şile, Silifke, Sille, Sillyon, Sinop, Sivas, Sivrihisar, Tarsus, Taşköprü ve Kale Kapı, Tavşanlı, Tekkiraz ve Akkuş, Tercan, Termessos, Tillo, Tire, Tlos, Tokat, Tokmar Kalesi, Trabzon, Truva veya Troia veya Troy, Tunceli, Tumlu Castle, Turhal ve Zile, Üçağız, Uçhisar, Ünye, Ura, Urfa, Uşak, Ürgüp, Üsküdar, Uzuncaburç, Uzunköprü, Van , Xanthos veya Xanthus, Yalvaç, Yazılıkaya, Yenişehir, Yeşilüzümlü, Yılankale, Yumurtalık, Zeugma, Zile ve Turhal, Zonguldak.

Sözlük: previous: önceki / next: sonraki ; Other sizes: öbur büyüklükler: small: küçük; medium: orta; large: büyük.

PROFIL
Bursa Yildirim Mosque
Bursa Yildirim Mosque
Istanbul from Selim I Mosque 2003 12 11
Istanbul from Selim I Mosque 2003 12 11
Blue Mosque from Bosporus ferry 4837
Blue Mosque from Bosporus ferry 4837
Edirne Selimiye overview
Edirne Selimiye overview