photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Florian Xhumari | profile | guestbook | all galleries | recent
Type your message and click Add Comment
It is best to login or register first but you may post as a guest.
Enter an optional name and contact email address. Name
Name Email
help private comment
Guest 16-Jun-2007 11:57
One world. Stunning.
Guest 08-Mar-2007 10:53
You have great stuff here and I'm a little jealous to be honest.
Klara Xhumari 08-May-2005 02:13
Urime!
Eshte nje mrekulli te shikosh boten me syte e tu Florian.
sillna boten prane dhe ne galeri te tjera.
urime nga Klara Xhumari/Worcester/MA/ USA
Edit Farmer 03-May-2005 09:57
Florian

Do te isha e lumtuar te ekspozoje disa fotogarfi te ditelindjes tende ( 30-vjetorin)
Edit Farmer 21-Apr-2005 08:15
Fotografi te bukura. do te deshironim te shikonim edhe fotografi te rrethit shoqeror te 5 viteve te fundit
Eric (CFPA) 11-Dec-2004 19:31
Bravo Florian et merci pour nous faire profiter de cette sélection de photos.
La série Valais,Noël 2003, bien que très courte, est véritablement splendide.
... un exemple à suivre !

A bientôt
Eric
Kostaq Xhumari 17-Apr-2004 04:17
Pash ne internet faqen tuaj. Urime per galerine. Me qene se kemi te njejtin mbiemer te lutem me jep nji informacion te trungut familiar. Un jam i biri i Sotir Xhumari dhe nipi i Jani Xhumari origin nga Kavaja.
ledina 29-Jan-2004 10:24
fotografi te mrekullueshme. Urimet me te mira.
ledina 29-Jan-2004 10:24
fotografi te mrekullueshme. Urimet me te mira.
Guest 30-Oct-2003 09:12
Shume po me pelqejne fotot e tua. Edhe une a kame nje galeri po nuk kame shtu foto qe shume kohe. Keto foto qe do ti shofish kane me qene shume te vjetra gati 1 vjet. Kame ba shume foto te reja po problemi eshte qe nuk jame aq te mira sa tuat. Une vec sa kame fillu te merna me fotografi, keshtuqe my vyne ende kohe qe te ari dicka te kualitetit te larte, edhe pse aty jane ca foto qe me pelqejne shume (ne galerine teme).

Edhe nje here shume fotografite e bukura edhe kisha pase deshire qe ta vizitosh galerine teme edhe te me tregosh se cka mendon.

www.pbase.com/ylli
Toto Loka 03-Apr-2002 17:20
great job vella!