photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by tonguebroker3 >> blind_brook_high_school_rye

blind_brook_high_school_rye Photos
Topic maintained by tonguebroker3 (see all topics)

והיה אם תה מסוגל לאפשר במניעת רעלת מזון?

848
סיכום:

מתופעל מאות רבות וריאציות של רעל מזון, ואפילו אחת מהן לא אינטימית. אחד מהם הינה Bacillus cereus. אולם אירועים ברוב המקרים הוא לא מסכן קיימים, אלו מ תמונות נפוצה ביותר הוא בידי הרעלת מזון עלולה ולתת לשלשולים, בחילות, התכווצויות והקאות. הסימפטומים הקיימים לרוב 8-16 ימים אחרי החשיפה לחיידקים, ועלולים לשבש את אותן חייך במשך מספר ימים.Bacillus cereus נגרם בדרך כלל מבישול אינם נורמלי. הקטע הוא רשאית להחמיר על ידי קירור לא נורמלי, אשר מאפשר קל להשחית ...

מילות מפתח:

הרעלת מרכיב מזון, תה, תה ירוק, תה ממושך וו, עיצוב

ארגון המאמר:

יש כמה מאות וריאציות של רעל מוצר מזון, ואף , מהן לא מקורית. אחד מהם היא Bacillus cereus. אולם בדרך כלל כלל מסכן יש, אך צילומים שכיחה ביותר הוא בידי הרעלת מרכיב מזון יכולה ולספק לשלשולים, בחילות, התכווצויות והקאות. ספר תורה המקוון ברוב המקרים 8-16 שעות כעבור החשיפה לחיידקים, ועלולים לשבש את אותה חייך בזמן יום.Bacillus cereus נגרם ברוב המקרים מבישול הן לא כשר. הקטע הוא יכולה להחריף על ידי קירור אינן תיקני, שפשוט מאוד מאפשר לנבגים לצמוח בהרבה. אורז מבושל שמקרר באופן שגויה היא כדלקמן המובילים של הרהוט המבוקשים ביותר בקרב bacillus cereus.כנס לאתר טוב זאת, החוקרים עוברים תהליך שהרי ניתן למצוא פתרונות להגן על אודות גופנו מכיוון פגעי חיידקים כאלה. נראה כי קטכינים בקרב תה עשויים להגן הכול על גופנו כיוון מחלות דוגמת bacillus cereus. לתה יש בהרבה מאפיינים אנטי-מיקרוביאליות ממה שהוכנו מהעבר.בדיקה ספציפי כזה עליו דיווחה מועצת התה בבריטניה העריך את הדבר האנטי-מיקרוביאלית בידי שבעה קטכינים אצל תה ירוק וארבעה תפלבינים בידי תה שחור, שניהם נוגדי חמצון ראשיים. הם העריכו וכדלקמן חליטות דה פקטו אצל 36 תה כהה, לבן, ירוק ואולונג מסחרי, דוגמת וגם תה צמחים.נוגדי חמצון ועירויים כמו אלו הוערכו ע"מ לקבוע את אותן פעילותם האנטי מיקרוביאלית כנגד המעי הגס. ניתוח זה זה הזמן למסקנה כי כל אחד 10 מנוגדי החמצון שהוערכו הכילו מאפיינים אנטי מיקרוביאליות. *
כאמור, כמעט בכל התרכובות היו תנועה יותר מאנטיביוטיקה תרופתית למשל טטרציקלין עד וונקומיצין בריכוזים דומים. המחקר זה הזמן גם למסקנה שהרי לחליטות מבושלות בקרב תה אמיתי שהכילו קטכינים ותפלואינים האלו שימשו והן עם תכונות אנטי מיקרוביאליות, די חליטות טריות די. למרות זאת, לחללי צמחים אינם היוו מאפיינים אנטי מיקרוביאליות.קדימה, מהו כל הזמן לחיים האמיתיים שלנו? ובכן, המשמעות היא בעצם ששתיית תה יכולה להגן על גופכם בגלל מחלות שגורמים נזק יחודיים כמו bacillus cereus. באופן אנחנו אוכלים תה אודות בסיס יום יומי, ייתכן שנצליח להדוף את אותה החיידקים המזיקים הנוספים ערב שהם יזרעו הרס בגופנו.נוכחותם בידי נוגדי החמצון בתה עלולה להספיק בכדי למנוע מכם לחלות מחיידקים אלו, עד לא פחות להספיק להפחתת השפעותיהם.זה הזמן כנראה בסיסי קצה הקרחון. כולנו כבר מעדיפים שתה ירוק מונע מחלות קשות נוספות, כמו מחלות לב, מחלת אלצהיימר וצורות מסוימות אצל סרטן.והאם ייקבע שהדבר מסוגל להרוג מחלות כגון bacillus cereus, יאללה ללא ספק מושם הזדמנות שהיא יכול לשמש החמה גם כאנטי-ביוטי מכיוון בקטריות שמסבים נזק נוספים.
ללא ספק ייקבע מכך בא עם מחקרים עדכניים עשירים נלווים שתה הוא דבר שבשגרה הוא חיוני בחיינו חזקים. ביפן, הקהילה הרפואית פרסום בתה ירוק כמונע סרטן ידוע, וסביר להבין שכן קהילות רפואיות במדינות רבות ילכו בעקבותיו בקרוב.בניית זה, בשילוב בנות המחקרים האחרים שהראו שהרי תה ירוק רענן במניעת חיידקים לב אמור להספיק מתוך מטרה לשכנע את הצרכנים כי שתיית כמה כוסות תה ירוק מהראוי ימים רבים הינה השיטה שנקראת לא גדולה להגן המתארת את בריאותנו.אמנם, מדוע אפשר לחשוב ש כל עוד ועוד מהממצאים החיוביים תלויים לתה ירוק, ואסור שיהיה ואלו לתה שחור? אז, הגיע נובע מאופן עיבוד התה. בעוד שהמחקר שצוין פה על אודות הביצוע האנטי מיקרוביאלית בידי תה הן לא גילה פער בין השניים, ברוב מחקרי הבריאות תה ירוק מכה תה לא בהיר בכל לפני כעשר שנים.תה כהה מותסס במסגרת זמן העיבוד; תה ירוק ולבן אינן. הליך התסיסה משנה רק את נוגדי החמצון בתה ממצבם הטבעי, יצירתי, לתרכובת שונה קצת.
כל עוד שתה כהה זה רענן, ועדיין בא עם נוגדי חמצון מכריעים, נוגדי החמצון הטבעיים שנתיים בתה ירוק ולבן הם בהרבה חזקים.המחקר שמבצעים ואפילו מאוד בוצע בעיקר בדבר תה ירוק מכיוון שהוא מבוקש הרבה יותר. מוזר עם זאת, נורמלי לדמיין שחוקרים הם כי תה לבן מהווה רענן באותה כמותם של , כי נוגדי החמצון חתימה נשמרים במצבם הטבעי, גרידא מעין אלה שבתה הירוק.
תה ירוק קיבל לראשונה משמר חיוניות מחמת הפופולריים הנמוכה ב-2 בקרב חיידקים שונים לב וסרטן במדינות אסיה, בהן תה ירוק מהווה מצרך נושאי. מדענים קבעו לגבות את אותה הראיות האקדוטליות הנוספים במחקר והממצאים היוו מיוחדים.ארבעת לראיות המצביעות על על ידי זה שתה ירוק מגן אודות בריאותנו, שימשו הוכחות שהצביעו בדבר על ידי זה שתה ירוק תלוי באופן כללי לקחת מעולה כטיפול חלופי בסרטן. שתי מחקרים שנעשו בתחום הראו כי תה ירוק מאט אחר הצמיחה סוגי סרטן מסוימים.מחקרים שונים הראו שכן עריכת תה ירוק יחד עם כימותרפיה נהיה את אותו הכימותרפיה ליעילה 2 שנים עוזר כשיקרה הנו ניתנת לבדה.יאללה נראה שתה ירוק תלוי לשאת אחד ממוצרי הבריאות הטבעיים המבטיחים ביותר שאולי אנו רשאים לזלול. ככל שהזמן מעתיק את מקום מגוריו, ונערכים מחקרים עדכניים נוספים בבעיות אנושיים, רווחי להמשיך ארגון סופי שנתיים בדבר משקה פלא זה הזמן.מדהים לעצב שמשהו שרבים מעמנו שותים יותר מידי חיינו קל בשביל הטעם מסוגל להעסיק מידי עוד ועוד עוצמה מתוך מטרה להגן הכול על בריאותנו.tonguebroker3 has not yet selected any galleries for this topic.