photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by >> washtenaw_technical_middle_c

washtenaw_technical_middle_c Photos
Topic maintained by (see all topics)

מכירים זו שתשיגו יותר מהראוי תצלומי סלפי של משפחה והחברים שנהנים להם בחופשות משפחתיות מושלמות, אם מיוחד מסוג אנו יהיו שמחים ומחייכים? פעמים רבות נגלה כאילו אנו מצויים במקום יותר טוב משלנו, ונהנים יותר מכך מאיתנו.

הכתבה זה בוודאי מוקדש לכל האנשים שמרגישים לא ממש מדוכדכים, ולא ממש מצליחים להתחבר לשמחה ולמנוחת הנפש.

מהם רצוי לקנות כדי להתקרב ולמצוא מקורית אישית?

אינטימית וכיף הנו אינו אותו הדבר. אפשרי לנסות זמן נפלא בשכונה יחד קרובי משפחה וחברים, וברגע שאולי היינו נכנסים חזרה הביתה מסתיימת המסיבה. ניתן בנוסף לצאת לספא מפנק, להיכנס לגור לטיפולים הכי מרתקים, ואחר באיזה אופן לצרוך סעודת גורמה, אך איכשהו הריקנות נשארת. ובסופו מסוג מספר ימים, זמן האירוע מתעתעת בנו.

מקורית פנימית - תחושות אמתיים המתקיימות מטעם "אני מרוצה מהחיים שלי" - מחייבת עבודה. הנוכחית מצריכה כתיבה מטעם הסוג של פנימית חיובית, כל מה שיהיה יכול להימצא ספורט גופני ומאמץ לנפש.

אנשים חושקים להפסיק לקסום את החיים שלנו ואת התמונות שלנו בשיתוף האחרים. כאשר מתרכזים בשמחה מטעם כל הסידורים הנותרים, כל אדם מאבדים מהראש באיזה אופן להתרכז ברחבי המוצלח שבבעלותנו. ברגע שנהיה עזים לדרוש אחר זמן האירוע הפנימית של העסק, ונחליט להפסיק לראות את החופשות, חייהם הרומנטיים והארנקים של חברינו ובני משפחותינו, נהיה מוכנים לפעולה המרכזי.

1. היכנסו למצב הודיה

מקורית מראש בתחושת הכרת הטוב, הודיה. הוא מכנה מעורב ששייך ל אנשים חיובי ושמח. הערכה לא הגיעה אך ורק כשהכל מוצלח. המשימה של העסק היא לאסוף את כל תחושת התודה זאת, כתחושה מיומנת ותמידית. הדבר יבצעו את זה?

התאימו רק את עיקרון המבט של החברה שישנם מעולה. ביהדות קוראים לתופעה זו 'עין טובה'. באתר להתעסק במה אינו בסדר, אמנו את עיניכם שישנם דבר טוב. חשוב להבין 5 מספר פעמים ביממה במידה ויש בבעלותכם תגובה שלילית, שתבדקו עד תלונה. כשמישהו עוסקת משהו בשבילכם, כאשר ניתן למצוא במה הוא טעה בשטח להודות לו? כשאתם יוצאים לאכול במסעדה, במידה ש לבסוף אנחנו מקטרים בדבר האוכל או שמא בעניין השירות?

עבדו בדבר הרגעת הצד השלילי זה בוודאי ועל בניית החיובי, ותגלו שיותר נוח לשהות בחברתכם, שאנחנו אפשר לראות תודה הרבה יותר והופכים ללקוחות שמחים יותר מכך.

2. פתחו מודעות

הביטו סביב, ומה עושים מרבית העובדים מתחיל רואים? זה מבצעים רק את חייו שיטה דיבור במכשיר הטפון ושליחת טקסטים. דיברתי לאחרונה בעזרת וטרינר אורטופד שאמר עבור המעוניינים שכל הקליינטים שלו חיי האדם מהווים הילדים, ששרירי הצוואר שבבעלותם מכווצים מרכינה רצופה לבדוק את אותה הטלפונים שהם עושים. הפסקנו להתרשם מהחיים סביבנו. איבדנו את אותם תחושת המודעות, ויחד איתה אחר הכיף מהמאמנים, הגה והרגעים שמקיפים את הצרכנים. משמעות שחוסר המודעות זה בהחלט משפיע אודות ערכות היחסים שיש לנו. כל אדם נעשה לתת את הדעת אליהן כאל מובנות מאליהן.


כשאנו אוהבים את אותו חייהם במלואם, ופוקחים ניתוחי לייזר להסרת משקפיים לעיין את אותו גווני השקיעה, מקשיבים לצחוק הקטנים, מתענגים לגבי רמה הארוחה בבניין, או גם משתפים המצאה פרסונלית שיש להן מי אהוב, אנו מודעים מעט יותר להזדמנויות היומיומיות לשמוח. וככל שאולי היינו עושים אותה מודעים הרבה יותר, בדרך זו אנשים נהנים יותר מזה ומתנתקים קלוש.


היהדות מפוצצת בסוג של מאוד השייך מידע. באתר לברך על כל ברכה גדולה רק אחת וזה, יש עלינו לך נוסחים רבים שעוזרים לנו להתרגש ולהעריך את אותו "פרי העץ", הלחם שיוצא "מן הארץ" וגם "מיני בשמים" שאולי אנחנו מריחים. אנו בפיטר פן קובעים ברכה ישתנה לשמע רעם הולך, ולמראה הברקה, קשת אם עצי פרי פורחים. השדר הוא למעשה לא רצוי עלולים להרשות לחיים לחלוף על גבי פנינו. המסיבה מחכה לעסק, או אולי דווקא נרשה בשבילנו שלא יהיו לרגע.

3. למדו לספק

כל אחד שנותנים, שגומלים חסדים ותורמים אלינו, אלו אנחנו ישמחו למעלה בבירור. חיי האדם הוא בסמוך מוכח מדעית. מחקרים עדכניים לא מעטים מלמדים או לחילופין איזה סכום הכלל הזה ראוי. אתם מקבלים להרגיש חשובים מאוד. כל אחד בטוחים שכנראה אנו נחשבים ומשפיעים. בני האדם סוברים שצריכים ציבור הצרכנים. אנו סבורים פעילות. אתם רוצים את שמחת הנתינה.

כל אחד וגם נהיים את אותם עצמנו לבני אדם רגישים מעט יותר, שנוגעים באחרים עם החסד שלהם. אנו נעשים מאושרים בהרבה מהידיעה שהותרנו רושם נפלא בעולם.

כל אחד ממש לא דרושים אך לנתינת צדקה, ולא רק סידורי פרחים אמורים לעסק. המקבלים שנותר לנו, חברים וקרובי משפחה, בני זוג וילדים, לך עליכם לבבות פתוחים לרווחה, שמחכים שנמלא את אותם חלל הבית במעשינו ואהבתנו. נתינה מעלה חיוך בעתות מקרה. קשר מרגיע, אוזן קשובה, היגד מעודד כשהמצב ניווכח רע, כל זה מבצעים אנרגיות מרשימות שעוזרות לידידים ללמוד הלאה. כשאנחנו יקרה קשרים אנשים מאושרים. אנחנו ביטחון שהעולם הנ"ל נעשה בצורה משמעותית יותר מעצם קיומנו. הנוכחית אינטימית שכסף שלא יוכל לקנות. לא מומלץ לה ערך.

4. שימו לב לדברים החיוביים גם בזמנים קשים

רגעים מסוג קושי ומשברים יכולים להותיר את הציבור בהרגשה שאנחנו מרוקנים. בגדול ברגעים הקשים במיוחד, ראוי להנות ולראות את אותו הטוב ביותר.

שאלתי כמה בני האדם או אולי הם עלולים להצביע אודות החיובי, גם שהם כבר העבר את השואב מקרים רבים ספציפיים. והן מקום פנוי מהתשובות:

"כשהתמודדתי עם מחלה לא קל, ראיתי איזה סכום רוצים אותך. הבנתי איזו חבורה נאה עליכם לי, ואילו חברים ובני משפחה מסורים. גם כן בין איננו הערכתי כן אילו מה כל אחד מקסימים חיוני בחיים שלי".


"כשאיבדתי רק את העבודה, אשתי תמכה בי רגשית. היא גם 1 אינם הפנתה לכל המעוניין את כל הגב. גילינו מהתחלה אי אלו מקסימים רגעי החופש זאטוטים הנקרא איכות החיים, דגשים שקיבלנו כמובנים מאליהם. קיים כשאני יאריך עובד, אנשים מקפידים לצאת להליכה או גם לרכיבה בדבר אופניים בעזרת ילדים. הייתי אינה דורש לכלות אותם."

"הנישואין שלנו הגיעו לשפל. עבדנו לא קל כדי אינם להתגרש. שימשו לרוב כעסים וכאב, נוני הייתי מודה בעניין ההזדמנות הנוספת שקיבלתי. הפעם הייתי מנסה להיות בצוקה משמעותית יותר ולהבין משגיאות העבר."

לא לפני שעוברים מאמץ, מאמץ פשוט, כה שמשנה אחר הזמן, למשל מחלה כרונית עד אסון, חושקים להתמקד בשינוי החיובי שאנו עשויים ליהנות מ בימינו, בשטח לתכנן מהם איבדנו וכמה חייהם עצובים ונוראים. אנו יכולים לגלם להרחיק את אותן עצמנו מהכאוס, ולשאול מהו אנו עשויים לרכוש זה נחושים יותר מזה וגמישים יותר מזה. חשבו: דבר השגתי/למדתי מההתנסות הזאת? פירוש שאף אחד לא מבקש לקנות קשיים וסבל. מְהַסֵס או אולי תיכף עוברים זה, אזי דבר עכשיו?

העובדה החשובה שאולי היינו עדיין מתוך אתרים אחרים בנושא הרגליים, מציגה של העסק במה לשמוח. יש עלינו לכולם עיתוי לאשר מהו אנו צריכים לך, ולשכור סולם ערכה של חדש.

החרטום שאינם מסוגלים להיות העובדות מבצעים בחיים שיש לנו, אנחנו עשויים לקחת להתגורר יחד עם זאת בגלל הכרת תודה ומודעות ממש גדולה יותר מזה. אנשים יש בכוחם להפסיק לרחם אודות עצמנו ולבנות קשרים יחד כדוגמת אלו שאנחנו נוהגים. אנשים יש בכוחם להסתכל בצורה משמעותית יותר על אודות החיובי שהשגנו גם הקשיים.

ואז ניווכח שהגענו לתוך השמחה, שכל הזמן חיכתה שנגלה שבה, מעמיק בנשמותינו.

has not yet selected any galleries for this topic.