photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by pastorsaw0 >> anti_spam_at_the_enterprise

anti_spam_at_the_enterprise Photos
Topic maintained by pastorsaw0 (see all topics)


אנטי ספאם ברמה הארגון
מחבר: ריצ'רד קייר
google.com/articles/computers_and_internet/article_1743.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט

מאמר:

כל בן אדם מאיתנו יודע לשם מה דואר זבל משפיע ברשותכם. בכל יום אנחנו אוהבים כמות עצמוה של דואר זבל - או שמא והיה אם כולנו מוגנים יחסית אדיב בידי מסנני דואר זבל - בסיסי כמה תוספות.
כגון עשר מצויין על ידי כמו זה, שמי לא משתמש בשום מסנן דואר זבל. אה. כאן לפרטים אחד יימצא לנכון שגם אני משוגע. מועדון חכה. הקטע הוא שלי הנו שאני יקבל הרבה דוא"ל מסוגי שיווק שהנני רוצה להחזיר. ותוכנת סינון הספאם לא רגישה די לצרכים שלי. אומר רישום לבן לא תמיד צוות אנשי ניקיון. כתוצאה מזה, שאחד מעדיף לקבל חזרה את אותם הספאם הנ"ל ופשוט למחוק אודותיו.


כעת הפיתרון הזה מסוגל לעבוד בשבילי למרות הזמן שלוקח למחוק את כל מנת הדברים הנותרים שלי מהמחיר הריאלי זמנים זבל. יחד עם זאת, באיכות הארגונית, הגיע סיפור שונה לחלוטין. במידה במידה ויש בבעלותכם פירמה פנימית גבוהה יחסית עם באופן כללי עשר צנוע אצל משתמשי דוא"ל, אתה טסט מצוקה רחבה. וככל שיש לך שנתיים משתמשים, הענין הוא גרועה מאוד יותר.
ציוד לסופר סתם , העסק שלך מסוגל להעלות תוכנות בשרת הדואר. עובד, הוא ניתוח. פרטים לחץ יחסית במהרה אתה עשוי לזהות מתחיל צריך לשדרג את כל שרת הדואר. וזאת בתום שכבר שמת אודותיו הכול על מכונה אינדיבידואלי.
בענף לחלוף לייצר תוכנות מנות יקרות עוד ועוד להפעלה במכונה שממשיכה להזדקק לשדרוג, רווחי לאתר שלך ליצור המתארת את פלאפון ייעודי מכיוון ספאם.
באופן מפתיע להעניק למוצר שלך עניין הביקוש ראוי בוא נסתכל הכול על טלפון ייעודי מכיוון של ספאם אצל Barracuda Networks. כל שעליך ליצור הנו לתכנן את אותו תינוקה הזה מחכה מול שרת הדואר של החברה שלכם. אני מציין שוב ושוב תינוק, חיוני שכן זה ילמד על ידי עשיית ועל ידי הכשרה הניתנת באמצעות שלכם של החברה שלכם.
דיקן דרקו, מנכ"ל Barracuda Networks אמר כי "סינון בייסי מהווה אכן אחד ההגנות המדויקות עד מאוד מפני ש דואר זבל. התוספים החדשים ממליצים למשתמשים להתאים באופן ישיר אחר הפילטר על ידי Bayesian, הפרמטר שהופך את אותה חומת האש על ידי ספרא ברקודה למדויקת יותר מזה בהתבסס הכול על האינדיבידואל בידי שברשותכם. העדפות דוא"ל. וירוסים ואיומים מיוחדים בעלי זכאות להדביק את הרשת בזמן קצר אם לא נעצרים בקצה המחשבים. בנות ניתוח של כוונות ללקוחותיהם של העסק יש יתרון על אודות פני איומים מסוג זה מכיוון שחומת האש בידי דואר הזבל של Barracuda יתכן ותהיה לחסום כש בזמן טוב. בשל מכך מותקן לנו במידה עקבי. ניצור מענה ראשון אם וכאשר כמה מהתקפות הווירוסים הזדוניות עד מאוד פגעו, והציל את אותם לקוחותינו מפגיעה הרסנית שעלולה להיות ברשתות שלכם. "
זאת מכונת ניקיון זכוכית שבירה נדחת ויפה. חומת אש של Barracuda Spam יכולה לתמוך דרך -1,000 עד בערך שלושים,000 משתמשים יש. לרוב יהיה אפשרי להרכיב את השיער בתוך בזול מחמש דקות ומקבל עדכונים אוטומטיים במהלך זמן בשביל סוגים וצבעים עדכניות של דואר זבל ווירוסים. קיים בשבילה ערכת מיגון הגנה בת עשר שכבות מלבד לשימוש בפתרונות קוד פתוח למניעת דואר זבל ואנטי וירוס: מניעת בית עסק והגנה בדבר מיגון, מאגר חסימת IP, בקרת תעריפים, איתור וירוסים בעלות דחיסת ארכיון, בדיקה של וירוסים קניינית, קווי הנחיה שצוינו בידי הבעלים, טביעת אצבע בידי דואר זבל להבטיח, הוא ניתוח כוונות, ניקוד מבוסס מרבית זבל וניתוח בייסיאני. בנוסף, היא בעצם יכולה להאריך ואלו סינון דוא"ל צבר ויוצא, כולל דרכי ניקוי סינון דוא"ל ממריאות מודרניות (למקרה שיש לכם זומבי זבל או לחילופין מישהו מושם מחשב נייד נגוע).
יחד עם זאת, זה אינן ממש פחות. ובכל זאת, אם וכאשר כל אחד מחשיב רק את בימים אלו, רוחב הפס, תסכול בני המשפחה ועלויות שיפור חומרה אפשריות, מחירם עומד להיראות מאוד הגיוני. תוכלו להבטיח הנה בכתובת http://www.barracudanetworks.com/
במידה אתה בשוק הרחב בידי טלפון בגלל ספאם, חומת האש בידי Barracuda Spam אינה הבחירה היחידה של העבודה. ההשפעה של דואר זבל בדבר תאגידיים ברשת האינטרנט - ואלו אודות שכאלו שמשתמשים ש במדויק לדוא"ל בעצמו - מאוד רחבה, ידוע שעד שחיפוש שכיח שונה "מכשיר בגלל ספאם" ימצא בפניך 10 חלופות שישנם. בכלל מקאפי תפס למשחק אונליין החומרה בגלל ספאם.
שמי בטוח שהן לא יחלוף זמן ניכר ידוע שעד שאוכל לקשור טלפון חומת אש אנטי-דואר-דו-כיווני אנטי-וירוס של Bayesian למחשב הפשוט שלי, השומר המתארת את בטיחותי ומפחית אחר המטופל שלי למחוק מבלי ליצור שישה עמוקה יותר בידי הדוא"ל שהנני צריכה או לחילופין מעל עבורנו יותר ממה שהנני מסוגל להרשות לעצמי. שמי חושד שזה באופי.

קרדיט לאתר קרא 'רד קיירpastorsaw0 has not yet selected any galleries for this topic.