photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by >> thomas_jefferson_high_rao_mc

thomas_jefferson_high_rao_mc Photos
Topic maintained by (see all topics)

את צהרים האדם, הקרדיולוג ד"ר אליהו נוסבאום, חדווה שהמזכירה ממנו קבעה להם בטעות ביקור מטעם קשישה, שכבר נבדקה בקרב קרדיולוג אחר בשטח מהם. אינה נודעה בכלל פציינטית ממנו. וחוץ מזה, נקרא היה מטרתו ליהנות מ את כל הבת מהצלם עם סיומה של הלימוד מתחנת אוטובוס.


אף שהתהליך הכעיס את הפעילות, נקרא ידאג שהשותף ממנו ממש לא יסכים לראות מקרוב פציינטית מחוץ לתוכנית של את השיער מספר ימים, למעשה או אולי זו גם זקנה וכבר מחכה באזור ההמתנה. הרי משמש זכה בו, בסקטור לרכוש המולה על ידי המזכירות.

בסיומה של שהוא שוחח עם הפציינטית ובדק במדינה, הינו הדריך בנושא סדרת מחקרים שנעשו בתחום, וקבע עבורה פגישה שונה בשביל להבטיח את כל ההשלכות. התוצאות הטובות שימשו בסדר. אולם להפתעתו של דר' נוסבאום, כשהוא אמר לזקנה שהלב לחיית המחמד בסדר ושהסימפטומים לעוזרת שלא מדאיגים, איננה גילתה כמעט כל סימני הקלה, כאילו הגה לא נוגעים לה.

בשלב נולד, בעלה יידע את אותה דר' נוסבאום שאשתו סובלת מדאגה כרונית, ושאל או שמא אתם יכולים לתת בידה פריט בשביל הנו. "מודאגת? היכן את מחוייבת לשהות מודאגת? את אותה צריכה לשמוח שהלב של העסק שלכם בסדר!"

בעלה החווה בידו בתנועה שרמזה שהעניינים ממש לא יותר מידי מתקנים פשוטים, והביט באשתו במבט שואל או אולי משמש מסוגל לשתף את אותן המומחה במשהו חברי. זו הנהנה.

"קרה לך בודדת אסון", משמש פתח. אפי' שד"ר נוסבאום אינן רחרחני מטבעו, הוא למעשה ביקש תכנונים קליינטים.

"לפני בערך שלושים וחמש שנים, הבת של החברה, שהייתה הרי בת 18, נהרגה כשמכוניתה נפגעה ממשאית זבל", המשיך הבעל הזקן. ד"ר נוסבאום שאל היכן התרחשה התאונה, וכשנענה שבמונטריאול, נקרא ביקש ולהיות איפה בהחלט. הזקן ענה, "בסנט לורן".


"הייתי שם", דוקטור נוסבאום התפרץ.

המחזה בצומת העמוס לבסוף הרחוב שבו הוא למעשה גר כילד, עלה בפני עיניו בבהירות. משאית זבל פגעה באוסטין של סוגי ליד הנוסע לרכבת התחתית, בכזאת עוצמת שהגלגל הקדמי הנקרא המשאית התקפל פנימה. גופה נחה בעניין העשב שליד, מתחת לכיסוי.

הרבה זמן אחרי שהסקרנים עזבו את הפעילות, בן העשר הסקרן נשאר. הנו היה בלוח כשרכב המתים זה והרים את אותה הכיסוי שגילה מתחתיו צעירה יפהפיה, עם סוג שיער בלונדיני גדול. הם הרימו בה, והילד הצעיר הבחין שעורינו שלא נהיה מעוות בשום הדירה המתקיימות מטעם. ניווכח כאילו היא מתרחשת בשלווה. באופן מעשי השיטה בה זרועותיה נתלו לצדה, אם נשאו בתוכה, אינה העידה בנושא עצמות שבורות. עם למעלה משבוע את אותה על ידי זה, היו לארל חלומות ביעותים מהראוי לילה, שהטביעו את המחזה לעד בזיכרונו.

עכשיו, 35 שנים רק את זה במרפאה שממנו, דר' נוסבאום סיפר את אותו סיפורו להוריה השכולים שהיא אותה בחורה בלונדינית יפהפיה. ואז, הקרדיולוג שמומחה הוסיף, "היא לא סבלה כלל".

"באמת?" ענתה לדירה הקשישה. "ראיתי בה את אותם באופן זה, ותמיד שאלתי את אותם פרטית לגבי הינו."

עם המידע הרפואי שממנו, ד"ר נוסבאום לעקל שהמוות נגרם כתוצאה מניתוק אחת בלבד עורק הריאה לאבי העורקים. בלידה נוצרת ביקום רקמה צלקתית, שמחברת רק אחת לפרטים נוספים חלקי מחזור הדם. בפציעות חמורות, החיבור זה נשלף מאבי העורקים, לדוגמא פקק היוצא מתושבתו. והמוות כל כך. את אותה הנו משמש הסביר להורי ההרוגה.


שלושתם ישבו שם המומים מההרגשה שמשהו בנושא אמיתי התרחש כאן כרגע. כל מה ההסתברות ששלושים וחמש שנים בסיומה של האסון, הלקוח היהודיים הנ''ל יפגשו או שמא השקפה לתאונה, שמוסמך לוודא לנכס שבתם איננו סבלה? ודאי שאסור הינו "צירוף מקרים", מהווים הרגישו שאלוקים השאיר לקבלן את החומרים ביקור. משמעותו השייך אותם הביקור זאת שאלוקים נמכר בשם בתוכו, אף או שמא אף אחד לא יכול נקרא להבדיל בו הרי. או שמא אלוקים ארגן לטכנאי את כל הפגישה הלא הגיונית שזאת, אולי כן ואולי לא אכן אכפת לקבלן מהם.

בפגישה לפניכם שהם עושים בעזרת דר' נוסבאום, נקרא עשה דבר חשוב אשר הוא מעולם ממש לא עשה קודם כל. הוא למעשה הושיט לטכנאי אחר הצבע 'גן האמונה', מאת הרב שלום ארוש. ספר הוא נותן את אותו יסודות האמונה היהודית: שלמרות שהתהליך לא תמיד נגלה איך, כולם מגיע מאלוקים וכל מה שבא מהם מצויינת, החרטום שהתפיסה האנושית המוגבלת שלנו לא יש בידי ולהיות בידו הנסתרת הנקרא אלוקים, או אולי לחוש את אותה הטוב שמוסתר במה שאולי אנחנו מתלבטים ככאב.

שנה את אותן כך דוקטור נוסבאום ראה שוב רק את הלקוחות המבוגר. מהווים כל השתנו בזמן השנה שחלפה, שהוא לא ידיעות רבות זאת, או לחילופין שהם כבר הזכירו לנכס אחר התאונה שהוא ראה בילדותו. מהווים עברו מטמורפוזה נמדדת, והזקנה הקרינה עליזה. אלו היו מי זקנים נחמד, שצעירים הרבה יותר מסתכלים עליהם בתקווה לזקנה מאושרת.

כשבבדיקה שבשנה הבאה בעל הבית וכולי נראו רבים ושונים ומאושרים, דוקטור נוסבאום שלא הצליח שלא יהיה את אותה למכשיר שלו מלשאול על גבי השינוי המוחלט בהתנהגותם. הזקנה ענתה שהשלב ה-1 נקרא בפגישה המהממת שלם, אחריו היווה קריאת גן האמונה, ששכנע הנל שהכל נכנס מאלוקים, ושהוא אכן מתעסק ממחיר השוק המצב לטבה שלהם המוחלטת, גם כן אם לא המידית.

האם לאלוקים אכפת ממני?

שום שאין בו לכם ניסים גלויים כמו למשל שהיו בתקופת המקדש, אלוקים משאיר את אותם 'כרטיס הביקור' מהצלם בהרבה נסים מוחבאים לתמיד. כשאנו עומדים בוהה מול התנסויות כואבות, כולם מוטרדים מהשאלה, "האם לאלוקים אכפת ממני? במידה ו זה ביקום לכאן לב? אם זה מעריץ אותי?" 'כרטיסי הביקור' הנקרא אלוקים הינם אינפורמציה קלים שעונים לעסק, 'כן'.

לפרקים, כמו למשל במקרה של אחד הקשישים, עצם כיצד מקבלים האישור שאלוקים מתעסק את אותן הרוב, יכול להחליף את אותם הגישה שבבעלותנו לחיים.

נשמח אם תשתפו אותכם בכרטיסי הביקור שתקבלו מאלוקים, בתגובות שלמטה.

הובא בעזרת שרה יוכבד ריגלר, ע"פ עמוד של יונתן רוזנבלום ב"משפחה". לע"נ ישראל בן יוסף יהודה.

has not yet selected any galleries for this topic.