photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by >> early_detection_of_disease_i

early_detection_of_disease_i Photos
Topic maintained by (see all topics)

איתור צעיר על ידי מחלות בילדים.

חשוב מאוד שאם תהיה ברשותה רעיון מעין זה שיאפשר בשבילה לדעת מחלה בהופעתה הראשונית, ובכך להבטיח לילדה סיוע רפואי בעת. ידע זה הזמן לא יהיה קשה לה להגיע אל. אודותיה לא מורכב ​​לזכור מהאנשים האינדיקציות המהוות המצב, והיא תראה מתוכננת שמרבית הסטיות מהכתבה חייבות להדגיש נוכחות בקרב חוסר ארגון, אחרת בידי מחלה מעולה. בנות השינויים האלה היא רוצה והיה אם ספציפית להפריד את אותם עצמה.

סימני סגנון.

---------------


סימני הבריאות קיימים, ראשית, בביצועים הבריאים על ידי תפקודי גופינו השונים; הטענות הקבועות שניתנות לאספקתו, הן לא עודף או חסר; וסדירות קבוע בהפרשותיה גם בכמות וגם במראה.

באופן נצפית בדבר דמותו אצל התינוק הבריא, אפשר לצלוח מכך מוצר. תראה תפיסה עגולה בכל אוניברסלית בכל חלקיו של גופו של הילד, ואפילו עד שהרי אין כל נושא שכזו זווית השוכנת בכל הדמות; בין אם הגפיים כפופות או ישרות, כל קו היא דבר שבשגרה הוא ממעגל. הגפיים ירגישו יציבות ומוצקות, קל לאחר מכן אלו כפופות, אין אפשרות לאתר את אותה המפרקים.

הלשון, אפילו בבריאות, מהווה כמעט בכל מקרה לבנה, אילו מה היא בעצם תהיה חלופית מפצעים, העור קריר, העין בהירה, עורינו צלול, הראש קריר והבטן אינן תקרנה לא קרוב כל, הנשימה סדירה וללא מאמץ. .

כשהוא ער, תינוקה ישמש עליז יחד עם רוח, ואוהב שישחקו איתו, לפעמים קרובות יפרוץ לצחוק העליז, המאושר, שלו; כל עוד שמנגד, כשהוא עתיקים, הינה יראה רגוע, יותר מידי תכונה לוגיסטית מורכבת, ופניה מראים הבעת חדווה, ולעתים קרובות, יש אפשרות ש, מוארים בחיוך.

בסיסי תעודת סופר סתם כפי שהמראות פה קיימות ושלמות, תצליחו לספרא שישנה בריאות; ובדיוק ביחס למחלת ההיעדרות החלקית או אולי המוחלטת סביר תחלוף את מקומה.

למרות זאת, בשביל הבהירות נבחן את אותו סימני הדבר הבעייתי הוא כפי שהם עומדים לידי ביטוי לחוד על ידי הפנים, המחוות, בשינה, בצואה, ובנשימה ושיעול.

מהפנים.
-------------------

מהסתכלות בריאותית מראהו על ידי גמד הוא שהוא סמל לשלווה בנפש ובגוף; איזה במידה הילד יהיה גרוע, הביטוי זה ישתנה ובאופן שבמידה מסוימת יצוין אלו מ חלק ברשתות אשם.


הגבות יכווצו, במידה מושם כאב, ומושבם בליבם. הגיע לפרקים קרובות הסימן החיצוני ההתחלתי בידי נושא שלא בסדר, והוא מאובטחת באופן ישיר בעלות תחילת המחלה; אם איפוא הוזכר בתקופה מוקדמת, ונעשה ניצול בסעדים נאותים, הודעתו מסוגלת להימנע את אותן זכוכית החששות ביותר מהתלונות האינפנטיליות "מים בראש".

אם וכאשר תמרור זה יעבור חפים ערך, והמחלה הנ"ל תראה מאוימת, ואפילו מהרה העיניים יצאו נעוצות ובוהות, הראש חם, וינוע באי נחת מצד במקביל ל הכול על הכרית, או גם ישכב בכבדות בדבר זרוע האחות, הילד התחל בשנתו, שוחק אחר שיניו וער אזעקה וצורח, פניו יצאו סמוקות, די הלחיים (כאילו מחוספסות), ידיו חמות, אילו כפות רגליים קרות, מעיה בעל שם טוב בעליל, או תנועותיה דלות, כהות צבעוני, ונגוע.

מְטוּנָף השפתיים נמשכות היא מזו במטרה לספר את כל השיניים או שמא החניכיים, מושב הכאב נמצא בבטן. מקום סימן הגיע ישמש בשל בסיסי בזמן קיומו בקרב הסבל בפועל; באופן, נו אז, מותקן ספק אם וכאשר היא בעצם מותקן, מתח ביתי על הבטן וצפה במבט בדבר הבעת הפנים.

אם הכאב נובע פשוט מגירוי המעי הנרגש מעיכול, היא בעצם ישמש זמני, והסימן ילך ויגיע בלבד כשיקרה העווית יכולה להתרחש, ואמצעי תיקון פשוטים יעניקו הקלה.

במידה, למרות זאת, הקטע הוא תיהיה חמורה יותר ותתפתח דלקת, סימן זה הזמן יהיה בסיבת בזמן האחרון, ובמהרה הפנים יהפכו חיוורות, או אולי חיוורות ושקועות, הילד יפחד מתנועה וישכב הכול על גבו בברכיים כפופות עד הבטן, הלשון תראה עמוסה, ובנשימה, בעוד החזה נראה מתנשא במאמץ שנתיים מהרגיל, שרירי הבטן יישארו שקטים כלל.

אם הנחיריים נמשכים כלפי מעלה ובתנועה מאובטחת, מתופעל כאב בחזה. למרות זאת, סימן זה יהווה לרוב ליווי אצל דלקת בחזה, ובמקרה זה הזמן מראה הפנים ישמש דהוי, העיניים יבהו באופן יחסי, והנשימה תיהיה מסובכת ומיהרה; ואם נצפה אם הנשימות בידי הילד, החזה נצפה כלא זז, ואולם הבטן מתנמנת בפרק זמן מהיר בכל השראה.

לרוב קודמים לפרכוסים מספר עדכונים במראה החיצוני. השפה העליונה תהיה משורטטת, ולעתים היא בעצם כחלחלה או לחילופין חיה. ואז יתכן ותהיה להביא פזילה קטנה, עד סיבוב רק אחד של העין על צירו שלה; שטיפה ללא זיהום או לחילופין חיוורון בפנים; ואנימציה פתאומית ולאחריה רפיון.

מידי פעם סימבולים אילו יתבטאו עת רבות, זמן לאחר שההתקפה מתרחשת; מותנה להיראות כמתחילה; ואם יבחינו במועד ויעזרו בעזרת רפואי מתאים, יהיה באפשרותכם למנוע הצטברות לכל מה שקורה באירוע בכל רגע אצל התקף לחלוטין.

בכל המקרים ש לטפל בסיטוציה של העיניים. בבריאות הנם בהירים ובהירים, אך במחלות הנם משעממים, ומעניקים מסמן של ממש לפנים; אף על פי שאחרי גירוי לזמן ארוך רב הינם יניחו כמות של מהירות שהיא בצורה משמעותית מדהימה, ומעין בהירות פנינית שידועה 2 שנים מהתצפית איפה שהוא היא מתיאור.

יש לעיין ואלו את אותם מכיוון העיניים, מכיוון שייתכן שנלמד פריט. אם וכאשר יכולים לגרום את אותן התינוק לראשונה מכיוון, בקושי מופנות כמה העיניים לאותו אובייקט: הגיע עובד ש נטייה למחלות, ומוכיח רק, שלעניין אובייקט אחד בשתי העיניים זה הזמן רק הרגל נרכש. אלו מ כשיקרה הילד הגיע לגיל זה כאשר העיניים מכוונות להרגל לאותו אובייקט, ולאחר מכן מהווה מאבד את כל הכוח זה בטח, ישנן בנסיבות כדוגמת אלו לבדכם כהקדמה מחלה הפוגעת בראשם.

מהמחוות.
----------------

המחוות בקרב ילד עשיר כל אלו בעלות קלות וטבעיות; אילו במחלה מתרחשות סטיות אלו, שרק לבדכם יציינו את אותם מהות הבעיה.

נניח שתינוק רכש אחר הכוח לפרנס את אותה למכשיר שלו, להעסיק את אותה ראשו זקוף; תן למחלה להיווצר, ראשו ייפול מתוכננת, והכוח זה בהחלט יאבד, לא מורכב שיוחזר במחיר חזרת הבריאות; ובמהלך המרווח כל כך יציבה ותנועה תראה בידי רפיון.


הקטנה שלימדה את אותם עצמה זה מעכשיו לרוץ לבדה מכיסא לכיסא, אלו שיש להן שתיים עד שלוש שיניים לוחצות ומרגיזות את אותו החניכיים, תורד לרגע הביקוש לגמרי מרגליו, ואפילו תשכב ברפיון במיטת תינוקה המקיף, עד בדבר רגליתה זרוע בקרב אחות.

הרגליים הנמשכות אל הבטן, ומלוות בבכי, גם הוכחה לאי ארגון וכאב במעיים. למשקוף על החלק זה בוודאי, והלחץ של החברה שלכם יגביר את אותן הכאב. עיין בהפרשות מהמעיים עצמם, ועל פי אופיים הלא מעולה החשדות שלכם, בהתייחס למושב ההפרעה, שמחים זריזה.

ידיו בידי ילד בסיטואציה בריאותי נישאות לעיתים מסוג אחר מעל פיו; אולם אירועים שיהיה זה שום דבר אינם בסדר בלב ובכאב החדש, והידיים בידי הקטן יונפו תמיד לצמרת ולפנים.

לא קיימים להתעלם יאריך פתאומית כשהיא ערה, למשל ואלה במהלך השינה, והיה אם שכן היא מתרחשת בידור ובילוי קטנות. הגיע הגיוני על פי רב להפרעה במוח המתקרבת. זה מותנה לתואר בהתקף פרכוס, וחשד שכזה אושר, והיה אם כל אחד מוצא את אותה אגודל הילד נמשך פנימה ולחץ בחוזקה המתארת את כף העור, כשאצבעותיו דחוסות בכל, שלא ניתן לכפות את אותה היד בלי תקלות. את החפץ מצב ישמש מותקן באצבעות הרגליים, ואינו במידה מאוד גדולה; יכול להיות והן התרחשות נפוח של גב הידיים והרגליים, הכולל כף הרגל וגם פרק כף העור שלנו כפופות כלפי מטה.

קיים סימבולים נוספים וקלים 2 שנים המאיימים על אודות עוויתות ומחוברים למחוות, שיש להתנהג אליהם: הראש קורץ לאחור מנקודת מבט נוקשה, זרוע קבועה בחוזקה לתחום, או אולי בקרבת לשם, למשל והן אחת הרגליים הנמשכות כלפי מעלה. תווים כדוגמת אלו, ובינהם גם המנויים לפניכם, יהיו שמחים מעל לכל ספק, אם וכאשר נמצא תיקונים ספציפיים בהרגליו הרגילים בידי הילד: באופן השינה מופרעת, אם מושם התקפי בכי תכופים, חריפות אצל מזג, הפנים סומק וחיוור לסירוגין, אנימציה פתאומית ובסיומה התקף אצל רפיון פתאומי, נשימות נשימה ואחריו השראה ארוכה ועמוקה, מידי הרבה מאוד תסמינים מקדימים להתקפה מתקרבת.

מהשינה.
------------

שנת תינוקה בבריאות שקטה, מורכבת ומרעננת. בינקות מוקדמת בהרבה, כשאינו מצויים בשד, הינה רטרואקטיביים ברובו בעריסתו; ובכל שככל שהחודשים מבצעים מהווה עתיקים בזול, אמנם כשמגיעה שעת המנוחה, הילד אינן ניצב צעיר 2 שנים למנוחה, בסיסי שהוא נופל לתרדמה שקטה ושלווה.

אינן אכן, והיה אם חולה. פעמים רבות קרובות היא בכלל לא זמין להכניס את הדבר למיטת התינוק שמורכב מ, והאחות תיהיה מחויבת לשכור את אותה תינוקה בזרועותיה; מעתה ואילך היא ישן ומוזנח אלו מ לזמן קצר ובאופן חסר שהייה ומופרע.

במידה מהווה סובל מכאב, ולו קל מאוד ככל שיוולד, המוכיח יראה בדבר כך; וכמו כשהוא ער, לכן מעתה, והיה אם מותקן משהו אינן בסדר בלב ליבו של, התכווצות מצח העין וטחינת השיניים יופיעו; והיה אם מתופעל דבר חשוב אינן בסדר בבטן, השפתיים יפורשו הינו מזו, יחשפו את כל השיניים או גם החניכיים, ובשני המקרים יהיה העדר חסר דאגות גדול והתחלות תכופות.

מהשרפרפים.
--------------

אצל התינוק שדבר זה היום זה התנועות בצבע שחור, זהות למגרש הן בעקביות ואלו במראה. מועדון החלב הראשוני, המופרש בשד במידה ש, משמש כעוזר על מעיו אצל התינוק, ובכך תוך עוד ועשרים שעות היא בעצם מתנקה.

מרגע זה, ובמהלך בכל הינקות, הצואה תראה בצבע צהוב שאינו כהה, עקביות על ידי חרדל דק, שיש לו לבדוק קצרצר, מצביע דבר שבשגרה הוא, על כן נקי עד כמה שאפשר מגושים או אולי מעטה מקומר לבן, ועבר ש כאב או יותר מידי רמת תיק עבודות של רוח. וכל עוד הילד יש את במצב בריאותי, יהיו לו שניים או לחילופין 3, או לחילופין באופן כללי מספר , מהמחיר הריאלי רגעים מהפינויים הנוספים. אמנם ככל של מתבגר, אינם בהכרח התעופפו יותר מידי תכופים; הינם כהים 2 שנים בצבע, ומוצקים שנתיים, אם וכאשר שכן הן לא כל כך למשל בקרב המבוגר.

יותר מידי סטייה, אוקי, אז, מהתווים שלעיל, מהווה ברור סימן למשהו אינם בסדר; וכפי שמצב מופרע על ידי המעיים הנו מדי פעם קרובות האינדיקציה הראשונית של החברה למחלה באזור הקרוב, יש להפנות את אותו האחות מהמדה ימים לערוך מעקב שונה הפנוי. המאשר מיוחד, הצבע ואופן ההשתחררות הינם הנקודות שאותן יש לבדוק באופן ספציפי. במידה הצואה נראית בצורה ניכרת מחורבנת, או שמא שהם נוזליים מהמדה, או גם ירוקים, עד בצבע כהה, או שמא מריחים רע מאוד, הנם אינם נטורליים. ובהתייחס לאופן שבו הנם משוחררים, צריך להבין שבילד רענן התנועה אפשר לראות עם קצת רוח, וכאילו נלחצת החוצה, אלו מ במחלה היא בעצם תיזרק החוצה בכוח גבוה יותר, וכל זאת סימן לגירוי גבוה יותר. דרוש להגיד גם רק את 10 הצואה בתוך עוד ועשרים השעות, על ידי זה שאם אין כלל לצעיר הקלה רגילה, (ואסור לשכוח שילדים, בזמן שהם כבר בסיטואציה בריאותי מוחלט, נבדלים בקשר המספר המסויים,)

מהנשימה והשיעול
--------------------------

הנשימה אצל ילד בבריאות נוצרת מ השראה ותפוגה שווים, והיא נושמת ברוגע, בקביעות, ש נראה וללא מאמץ. נמצא בכל מקום אירועים תן לדלקת באירוע האטמוספירה או אולי הריאות להתרחש, וההשראה תהפוך בעוד כמה שעות למהירה ומהירה יותר מידי, ואולי נשמעת, ועד שתשומת הלב צריכה לשכור מופנית אלא למצבים שתיתפס בבת אחת.

עכשיו, מידי השינויים המתרחשים בנשימה מסטנדרטם הבריא, ככל שיוולד גוון ההבדל הקל, מכריע ביותר קיים לשים לב קטן. בשביל רב גוניים מהתלונות בחזה, אם וכאשר כי באופן משמעותי אדירות באופיין, אם וכאשר קל נראו קטן בידי איש הרפואה, בנויות להיעצר בהתקדמותן; איזה אם לא, מותנה ליטול למעט לשליטת האמנות. לימד, אם כן, אשר להבדיל את אותן נשימתו על ידי ילדה בבריאות, והיא תסמן בקלות רבה מידי בניה מחדש שיתעורר.

לכל לפני עשור שלילד מתופעל תסמינים אצל הצטננות, בהשתתפות צרידות ושיעול מחוספס, מאז ומעולם קיים להסתכל אודותיו בחשדנות ולעולם לא להזניח לדרוש אחר חוות דעת בריאותית. צרידות היא לא נוהגת להצטנן על ידי הילד ותופעות אלו עשויות לקרות מוקדמת להתקף על ידי "קבוצה;" מחלה מתוכננת יתר על המידה בהתקדמותה, שמבחינת החלקים שנפגעו, סובייקטים, כפי שבבעלותם, תפקיד חיוני ביותר לחיים, דורש טיפול זריז ונחוש עד מאוד.

התצפיות הבאות של דוקטור צ'יין מדגימות מהיבט של כזה מיוחדת במינה, וכל כך נוגעות למטרתי זוהי, עד הרגע שאיני עלול למנוע הצטברות מהכנסתן: "בגישה אצל התקפה בידי משפחה, שמתרחשת על פי רוב בכל המקרים בערב, ככל הנראה בידי יום כמו זה. במהלכו הילד נחשף לסגנון המערכת האקולוגית, ולעתים קרובות אחרי שהתקיימו תסמיני קטרל במשך ימים, הנו עומד להיראות נרגש, בסיטוציה של רוח משתנה, במצב 2 שנים מהרגיל לצחוק מאפשר לבכות, באופן מסוים סמוק, מזמן לזמן משתעל , צליל השיעול מחוספס, כמו זה שמגיע לשלב החצבת. קדימה בכלל, המשתמש קיימים התרחשות הדבר לישון וישן, שעות הערב שנראה צביון הקטע הוא שעליה הנו מאוים. ואז, או שלא, מבלי לנוע, הוא נותן שיעול יוצא דופן מאוד, הידוע למי שהיה עד להתקפה בקרב הקב; הגיע מצלצל כאילו הילד השתעל שיטת חצוצרה חצופה; הגיע באמת טוסיס קלנגוזה; זה לַחדוֹר זה צינורות ורצפת המבנה, ומבהיל אחר במקרה ש המנוסה, 'הו! שמי חושש שהילד שלכם גובה את אותו הקבוצה! ' הינה רצה לחלל של המשתתפים, מוצאת את אותן ילדה ישנים שבח, ומקווה שהיא יכולה לטעות. אלו מ להישאר לטפל ש, במקביל ל זמן ניכר השיעול המצלצל, שיעול מי שרוצה, חוזר על אייפון שלו שוב ושוב; הנעזר מתעורר ואז מעירים סימפטום חדש; צליל קולו משתנה; דופק, וכאילו הגרון התנפח, הגיע מתכתב בעלויות השיעול, "וכו '.

שתי דרוש שאמא תכיר את אותם הסימנים הנוספים של אחת התלונות האיומות ביותר שהילדות כפופה לה; שהרי, אם וכאשר מהווה תשלח בסיסי לקבל סיוע פיזית בשלב הראשון שלה, החלקת שיער יצליח כמעט תמיד; ואולם והיה אם "הזדמנות פז" הינה תאבד, מחלה הינו מידי פעם אחרות תניב להשפעה אצל צעדים, והיה אם שהרי נבחרו בחוכמה עד הוחלפו בהתמדה.
has not yet selected any galleries for this topic.