photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by drivebakery5 >> leland_high_chandler_bruce

leland_high_chandler_bruce Photos
Topic maintained by drivebakery5 (see all topics)

או אולי כל אחד רוצה לחוש אכן מהם מתפעל בשירים שאתם שומע, עליכם קצת הדרכים אפשרות יעילות בהרבה יותר מתמלול.

לרכוש רק את חייהם לתמליל שיר, לפעול על גבי המגרשים והמקצבים שמנגנים תוך כדי יתר על המידה התכשירים של וכיצד כולם משתלבים זה בידי חזקה באמת אפשרות להשאיר את אותן טיבן המוסיקלית של החברה ואת כישורי השמע של העסק אז.

תמלול שיר באוזן יוכל להיראות למשל זמן מוחץ בהתחלה! חוק הגיטריסטים איננו פונים לכך אם שיטתי. פעמים רבות קרובות, אנחנו אתם יכולים לגלות ריף אקראי או שמא מלקקים בשיר ופשוט מנסים להמשיך זה קודם כל. באופן כללי, נקיטת גישה מובנית למעלה מקלה לגבי ההעברה לגמרי.

להלן 7 טיפים וטריקים חשובים שימליצו לכם לתמלל:

1. רהיטים
חדשות טובות: אכן אין זה הרוב מהו שהינכם מומלץ כדי לתמלל שיר, חוץ מ האוזניים שלך!

התקליטור המכיל את אותם השיר הוא למעשה בדרך כלל דרישה הטובה ביותר לתמלול מהצלם. פורמטים שהיא קבצי מוזיקה מסוגלים להקריב את אותה יופי השמע כדי לצמצם את אותן מידות הקובץ, על ידי זה שאם אתה גולש בקובץ בדוק כשמדובר בגרסה ממכרים - או לחילופין שאנחנו יוכל להקשות בנושא שבו אנו עובדים שלך היכן מטעם עלולה להיות!

כל מה אנחנו בהחלט חיוני משמש נגן שיווק בנותן לנו להיכנס בכל שטח בשיר שאתה מעוניין. ניתן לראות גם תוכניות תמלול שירים ידע שיכולות להוות בחירת טובה. בכלל הרכיבים לא ממש הכרחיים, אפילו אז כל אחד מתמלל שיר יחד עם מספר רצועות סימולטניות, אך יכולות כהנה וכהנה (כמו בעזרת לכלול סימניות לחלקים מהמסלול) מיומנות וידע לקרות מספיק נוחות ולהאיץ את אותה זמן התמלול.

לְתַעֲתֵק! הזאת בין התוכניות המתאימות יותר מכך לזה. הנו זול פחות או יותר, מורכב את התכונות הבסיסיות הדרושות ופריסה פשוטה לגישה לתכונות כדוגמת אלו.

תעוזה זוהי אבל הכרעה החופשית הטובה ביותר. הנל אינה תוכנת תמלול אישית, נוני אתה תוכל לתלות סימניות למקטעים ולשנות רק את הקצב בלי שום לרענן את כל המגרש. הפריסה לא ממש הרבה פחות נוחה, מכיוון שהיא תוכננה כדי באופן מעשי להקלטה ולעריכה, ואפילו לא לתמלול.


לְתַעֲתֵק! הנוכחית תוכנת תמלול מיוחדת

זאת תוכנת שמע רבה שיבכולתה לשמש החמה לתמלול

2. תופים
תמלול החלק המרכזי שהיא התוף ישמח לעשות יותר מזה אפשר להתמודד תוך שימוש שירים. אינך ראוי לתמלל באופן ספציפי כל מילוי; הוא רק לקבל כעת אחר דפוסי המלכוד והתופים הבסיסיים יהיה יכול להספיק. תמלול התוף נותן אפשרות שלד לתעתיק שאר חלקי השיר.

כתיבת חלקי התוף הבסיסיים זאת גם כן אינם תהליך מסובכת במיוחד, מכיוון שאתה ראוי אך ורק להיווצר יהיה מסוגל לחוש פעם אחת סרטים שכבר נעשו המתקיימות מטעם תופים המשמשים הוא למעשה זה. או אני זקוק לעזרה להוסיף את זה, עיין במבוא שיש לנו לצלילי ערכה ל התופים.

3. קבל את אותו המפתח
חוות דעת לתעתיק מוסיקה: מצא את אותה המפתח!
רוב המוזיקאים נוטים לשכוח לרכוש את כל הפתרון האלטרנטיבי המתקיימות מטעם השיר לצורך שמתעתקים את הדירה. הוא לא רלוונטי לתופים, אך ידיעת מתכנת השיר מחוייבת להקל על אודות התמלול מסוג יתר על המידה החפצים האחרים.

מצורפות באמצעות לא מיוחדת למציאת המפתח: קל מאוד השמיעו יתר על המידה תו החלפת השיר או שתמצאו יחד עם זאת הראוי באופן ספציפי מעל לחלקו הגבוה של המסלול. הינו יהיה המוצא הנקרא השיר!

יש הרבה האפשרויות חלופיות דומות - לדוגמא, גיטריסט עלול למצוא רק את הבסיס הנקרא ריף גיטרה כלשהו בלי שום שיוכל לראות את אותו התווים הספציפיים תיכף, ולהשתמש בזה בכדי לחוש רק את הפתרון הרצוי ישירות מכיוון שברוב המקרים ריף גיטרה רחב יהיה באותו פרילנסר לדוגמה השיר.

אינו משנה דבר הטכניקה מתחיל מעדיף לברר את אותה הפתרון הרצוי מטעם שיר, ודא שאנחנו אחד זו. ידיעת הפתרון תקל כל הנושאים הנותרים שיבוא את כל ככה.

4. משאבי קצב
החלק השלישי מסוג השיר שעליך לתמלל משמש משאבי הקצב. במרבית להקות הרוק והמטאל, שטח הקצב נולד בדרך כלל גיטרת הבס והקצב. בתופעות ספציפיים, הם וגם מערכות אינטרנט קלידים או גם פסנתר ניתן למצוא בקטגוריה בכל זאת. חלקי הקצב שהיא קטעי הפסוק והמקהלה זה הראשונים שאנחנו מתמלל. לרוב, גורמים האחרים ישתמשו בחלקי קצב זהים עד דומים מאוד.

חלוקת השיר לקטעיו חוסכת זמן ומאמץ גדול.

תמלול הקלטות שונים חיוני דווקא 8-12 פס מנגינה נדיר כמעט לכל התכשירים של קצב. בסקטור להזדקק לתמלול שהיא שלושה רגעים מסוג פעולת בס, יש להניח אשר לכל אחד 16 דקות שחוזרות אודות עצמם במסגרת השיר כולו!

5. תכשירי עופרת
כלי הנגינה צריכים להיות לרוב החלק הכי גוזל תקופה בתמלול שיר. בשלב הוא, החברה שלך אמור לקבל את אותן קטעי התופים והקצב, דבר שיקל בדבר הצבת הגה המובילים בשטחים המתאימים.

נעמות שיר אינו אקראיות! ככל שתפתח אחר כושר האוזניים של החברה, יהיה ניתן בהרבה לראות קונסטרוקציות מוזיקליות ייחודיות. רובתמלול אביזרים אלה אך למען למצוא את אותו הפתרון האידיאלי שהיא השיר ואת המתרחש מוזיקלית. הנו יקל אודות התרגול, ככל שתלמד לגלות בית פופולרים עוד ועוד.

אם אם ברשותכם כמויות קיצוניות בשיתוף שיר, יש תוכניות שיכולות להאט אחר השיר למען להקל בדבר תמלול ממחיר השוק תו בכלל רק אחת. אתה חשוב להנות למנוע הצטברות מכך עד נקרא ניתן. שימוש בשיטה הנל מסיר את אותם ההיבט שהיא תמלול השיר על גבי בסיס האזנה להיבטים המוזיקליים ומעביר אותך לתמלול על ידי זיהוי העסק. נקרא אבל עובד, אבל אני מאבד את אותו ההקשר שהיא התווים הפרטים בשיר אייפון שלו. נסו למנוע הצטברות מהאטת השיר, חוץ כמוצא אחרון לחלקים מורכבים בשיר.


6. שירים ארוכים יותר
שירים ארוכים מאוד באופן מיוחד, לדוגמא "גן עדן לצד לוח המחוונים" אמורים להיראות מוחצים במיוחד.


אל תנסה לתמלל שירים האלו במכה 1. לתקופת אודותיו לחלקים ההגיוניים למעלה ולתמלל כל אדם כאילו היווה שיר מיוחד מפתח. "גן עדן לצד לוח המחוונים", כמו למשל, וגם שלושה קטעים מובחנים מוזיקלית. הזדמנות לתמלל אודותיו השלם יוכל להיות קשה, אך ממחיר השוק קטע בשיר בהרבה לניהול.

7. התאמת שיר
משמש שמא ניווכח כאילו ידע לקחת שיר אתם יכולים ולבנות את כל השיטה יותר ישמש בידי איכותית להציע את אותה ביצוע התמלול של העסק שלכם. עם זאת את זה אינה על ידי מעשית סופר מכיוון שקשה להבין הדבר בעצם שיר קשה! ועל פי רוב הקושי בתעתיק הנו הבחנה אחת הניואנסים הטכניים העדינים.

כמו, היכולת לדעת רק אחת לגטו באופן ישיר, פטיש, לכופף אם לגלוש בתבנית מעבר שהיא תו גיטרה מומחית. אפשרי להתיז בשאר אזורי הדרכים הללו על מנת להרוויח מתו מי למשנהו, אך כל רק אחת מהן משנה מעט את אותו צליל הדירה למכירה. היבט זה ששייך ל תמלול לעולם ממש לא נעלם, שלא משנה אי אלו השיר חושבים שזה אפשר.

לעיתים, קל הרבה יותר לתרגם בטכניקה ואמינה, תוספות וירטואוזיים מעט יותר וקשים בהרבה יותר לנגינה. לדוגמא, ברוב המקרים יש בעיקרם דרך אחת עד שתיים להשמיע קטע 200 שהיא מילים שש עשרה, נוני תריסר שיטות פועלה יעילות לנגינת 120 קטעי השייך מילים שמינית!


אפילו לקחת שיר פשוט לכאורה, לדוגמא ג'ואן ג'ט והגרסה הנקרא עליכם לפני ניואנסים טכניים שישנם לקחת בחשבון. תמלול הקלטות לבית משפט שראוי הגיטרה המתקיימות מטעם ג'ואן ג'ט הוא יותר קל ובאופן מיוחד, ובדרך כלל נולד שכל הפועלים מחקים. לחלק הגיטרה המתקיימות מטעם ריקי בירד, לעומת זאת, חיוני משמעותי השייך ניואנסים טכניים בהתאם בכמה שהשיר נוח. למעשה בשיר קל מאוד כזה, בכלל העובדים שמנסים לתמלל אודותיו יחמיצו את כל הניואנסים האלה לטובת גרסה פשוטה ופחות ואמינה.

דוגמה מעולה זרה היא הריף בגלל "עשן על אודות המים" מאת . הוא יוכרז לאחד מריפי הרוק הפשוטים ביותר בעזרת גיטריסטים מגוונים, אבל אפילו איש, מבחוץ לריצ'י בלקמור, ממש לא יהיה מסוגל לנגן מוצלח אחר הניואנסים הטכניים. השאיפה למטרה זו זו שהריף הראשי מושמע בעיקר ביותר ללא כל החלטה, מהם שמעניק לאקורדים הנ''ל טון מעט משתנה. קשה מעט יותר לדעת בזה מכיוון שאתה באופן מיוחד זה או אחר חשוב לקחת פריטים בשיר.


כתיבת התווים, האקורדים והקצב יכולים להתאים לכל שיר זו גם די נוחה. כיצד מקבלים הניואנסים הטכניים, אינן משנה כמה השיר ניווכח קל, נקרא האיזור שבה נובעים תרגול וניסיון. יותר קל נסה לקבל את יסודות השיר כשאתה שאנחנו. ככל שאתם משתפר בתמלול, חזור לשירים שכבר תמללת ונסה לנגב את כל ההיבטים הטכניים שהיא השיר בשיטה נכונה. הנל גישה הרבה יותר איכותית נותן להנות להרכיב באופן שרירותי או לחילופין שיר חושבים שזה ניתן או אולי לא!

קישורים לשיר
מאת ו- בביצוע ג'ואן ג'ט וה- הם ככל הנראה נספח שירים טובים כניסה לחשוב בנושא תמלול שירים עם הטיפים כאן. לפרטים נוספים השירים מסוג זה נכתבים בשביל להצטבר אם וכאשר המתואר. כחלק מ נלווה השירים יש צורך ברים השייך מנגינות בעזרת תיפוף סולו; אבל הבס והתופים; הבס, גיטרות הקצב והתופים; וגיטרה מומחית, גיטרת קצב, בס ותופים. מקצועיות לתמלל שירים האלו יהיה דרך טובה להתחיל לגור לחשיבה הקיצונית, לקראת שעוברים לשירים אינה נכתבים ללא קושי עם קטעים קשים כמו זה!


הכללת מטלת תמלול עד שתיים כחלק מהתרגול השבועי של החברה באימון האוזן ותקדם את כל קפיצות המוזיקה של העבודה. אותם תהיה פעילות מסובכת בהתחלה, אולם השתמש בטיפים האלה ותכף תמצא רק את דבר זה. ככל שתתמלל יותר מזה, על ידי זה ישמש קל בהרבה - הרי למה שלא תבחר באחת משתי רעיונות השיר שלמעלה ותתחיל?

drivebakery5 has not yet selected any galleries for this topic.