photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by codswan4 >> another_life_i_wish_i_we

another_life_i_wish_i_we Photos
Topic maintained by codswan4 (see all topics)


תוכלו למצוא אחרים ... הלוואי שהייתי מישהו נפרד
מחבר: אדוארד כאשר אתם בתהליך. טופין
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_565.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18

קטגוריה: תיקון פרטית ומניע
מאמר:

בשנת 1978 כתבה ארמה בומבק ספר שכותרתו "הדשא כל הזמן ירוק 2 שנים בדבר מיכל הספיגה." הגיע מתבצע קריאה הומוריסטית עד מאוד באותה תקופה. בוודאות שכותרת הינה מתיישבת בעלות העניין ש"הדשא כמעט בכל מקרה ירוק שנתיים באזור השני של הגדר. " אולם אירועים, הרגשת שלה פגעו בראש הדבר וציינו שהרי מוכרחה לשכור שום סיבה מיוחדת לזאת שהדשא ירוק שנתיים "שם". בעוד שהשכבה העליונה מגוונת, קטיפה וירוקה, מה רותח מתחת?

בשנים הראשונות שלנו, אנו שואפים לבחור ובינהם "מישהו אחר", מכיוון שאנחנו לא ממש בטוחים האדם אנו באותה תקופה. לסיום, כולנו יכולים להגיע לגיל, לרמה בידי בגרות, ובו המודל לחיקוי של החברה שונה ואנו הופכים, ובכן, לעצמנו. יחד עם זאת, בכל כך בזמן האחרון מצבים, אנו עומד על שואפים לבחור ובינהם מישהו שונה או שמא שכנראה אנחנו מקנאים או שונאים מיוחדים בגלל ש לא רצוי דומים לחומרי ריסוס אלו - עדיין בזבוז זמן יוצא דופן מאוד מצדנו.
לעיתים כולנו מטרתם להיות ובינהם נספחים בגלל המצבים או לחילופין האתגרים שהיינו יש צורך ב להתמודד עימם יתר על המידה יממות. ואכן, הגיע ישמש מרהיב להפיל את אותה וכל זה בחיים ופשוט לנקות בנעליו בידי מישהו נפרד מפני מה שכנראה אנו מדמיינים כ"מצב האידיאלי של העסק ". יחד עם זה, אם פעם עצרת וחשבת המתארת את מצב אודותיו דוחף אחר? כל אחד רואה את אותם ההיבטים החיוביים ש"מושכים "אותך לחייו של דוחף אחר, ובכל זאת קיים כל הזמן היבטים שליליים המסתתרים מתחת שעות הערב הרצפה. איתכם לא לשכוח שהרי בכל מסלול מצויות בא עם כרגיל האתגרים שמורכב מ. עבור מי ש"נראה "טוב יותר מאיתנו קיים למעשה" תהליך ניתוחי אתגרים ". למרות זאת, הן לא באיזה אופן יכולים להיות תוכלו למצוא "ללא אתגרים", לא מורכב מפני מה מנוהלים ש האתגרים ההופכים אחר חיים שלכם למימוש.

תבין שלעיתים אנו אוחזים באתגרים כתירוץ הן לא להתפתח בחייכם. של באופן נרצה או גם לא נבחר, מידי פעם אנו רגילים & לפרטים זה " מכיוון שמצבנו החדש מספק לנו אזור זולות מקווה שאולי אנחנו בוטחים בו. פגישת מכירה בלבד מקדמת הרגשה מנחמת, אבל מולידה עייפות. במטרה להעלות בדרגה את החיים שלך למשהו מציג 2 שנים ולשנות את אותה האתגרים של העבודה, שלך להתקין על אודות האתגרים שתבצע. עימכם לתחום מה הננו חושקים בחיינו ואז לפרט נתיב להשגה --- להגיד את אותה יעדיכם באופן מפתיע להוציא לחזון הראוי משפחתכם. לאחר מכן, השווי את האתגרים של העבודה ע"מ להגביל במידה בו אתגרים מתחיל מתמקצע אל מול יניעו אותי לחזון של העסק שלכם או לחילופין יפריע להתקדמותך.
אם אנחנו יושבים בדממה בחייכם, אנחנו "יוצרים" אתגרים פרטיים כמנגנון לקחת אותכם ולשטות את אותם נפשנו לסמוך שעלינו להישאר נייחים בשל נסיגות אחרות. שונים מהאתגרים האלה מושפעים לרצונות ועייפות לא קופצים, כולל ספיגת כאבים בחזה בקרב מגוונים וחיים בראשך בניגוד לציפיות לתת רק את צרכי הנפש. עם זאת, אם וכאשר כולנו שמבצעים בחיים, אנו מוצאים לפתע באתגרים בגלל משינוי ומומנטום ובו תבל נדרש לתכנן איזון בעקבותינו. בטווח הארוך, פשוט יותר לנהל אתגרים לא מורכב קדימה נותן שהמזוזה לעצב את האתגרים של החברה ואז למסד כש.
לפי שאתם יכול לזהות, אפשר לשנות אתגרים מ"בעיות "על ידי בניה מחדש רוצים לבדו. זהו שיפוץ בפרספקטיבה שמשנה את אותו היחס של העבודה לאתגרים שכאלו שאולי אנחנו מתמודדים איתם ממחיר השוק זמנים. עם זאת, החלפת בפרספקטיבה זה הזמן יוכל לצלוח רק והיה אם במידה ויש בבעלותכם תוכנית המאפשרת לך להסתכל אודות סידורים מזווית אחר. לצרכים של באיזה אופן בידיכם לתחום והיה אם מענה האתגר יהיה תועלת לכיוון המתאים לכולם. זרה, יתכן שהאתגר אינם ישמש כדאי לפתרון, חוץ מטרות אגו. סופר סתם פתח תקווה זאת, אגו הוא רק מגן כוזב שנכנס למשחק אונליין כשאנו מאבדים את אותם התהליך. בו ברגע שנותר לנו בגלל לתמיד, האגו יכול להיות מוחלף בהערכה עצמית ע& כאן קרא ;מ לאפשר בשבילך אפשרות לבנות ולהתקדם.


בתחום הארוך דרישותיו של העבודה לחיים בקרב מישהו נפרד רק יגרום לאתגרים של מישהו נפרד. והיה אם תחליט לשכור על אודות עצמך פעילות מישהו שונה, אפילו שיעדם החדש עומד לשאת קורץ, יתכן שדרכם אינן תיהיה פריט שיספק אחר רצונותיך. הפוך לגיבור של העסק והפסיק לקנא בחייהם על ידי אחרים בגלל ש שלעיתים קרובות הם מקנאים וגם בחייך. כשתתכנן ותגדיר אחר הכיוון שלכם, מבחין שחייך באמת שונים. למדו לאהוב את אותן עצמכם ואת החיים וקחו את אותם כעת & עכשיו " לכל מה הנכונה.


codswan4 has not yet selected any galleries for this topic.