photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by bbalbania >> big_brother_albania

big_brother_albania Photos
Topic maintained by bbalbania (see all topics)

Top Channel ka blerė tė drejtat ekskluzive pėr realizimin e kėtij spektakli dhe studiot dhe ambjentet ku do qendrojne te famshmit e ‘Big Brother Vip’ te edicionit te pare janė gati. Studio me e re e Top Channel, me emrin Nova ėshtė ndėrtuar per spektakle te tilla madhėshtore.

Big Brother Vip ėshtė mbetet njė nder Reality Show me te suksesshėm ne bote, vjen ne Shqipėri ne formatin e tij me te fundit, pas suksesit te mėparshme, prodhuar nga Top Channel. https://bbalbaniavip.com/

BB Albania VIP


bbalbania has not yet selected any galleries for this topic.