photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by >> kancelaria_upado_konsumen

kancelaria_upado_konsumen Photos
Topic maintained by (see all topics)

https://telegra.ph/Kancelaria-Upadłość-Konsumencka-11-10-3
http://rzeszow-adwokat328.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/__xtblog_entry/23838861-kancelaria-upad-o-konsumencka?__xtblog_block_id=1#xt_blog
https://polatbrowning3.webs.com/apps/blog/show/50177432-kancelaria-upad-322-o-347-263-konsumencka#comments
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://puffiniraq91.bravejournal.net/post/2021/11/09/Kancelaria-Upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka na półmetku 2016 r.Badając fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym artykule postaramy się rzucić trochę światła na przedmiotowe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w rodzimym systemie prawnym, niemniej jednak do tej pory mogły z niej skorzystać tylko podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). W chwili obecnej (a dokładniej z końcem grudnia 2009 roku) o ogłoszenie upadłości mogą się starać również osoby indywidualne - konsumenci.

Jednakże, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi zrealizować szereg przesłanek. Na wstępie pozostaje wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, że ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład jednostek, które zaciągnęły dużo zadłużeń i kwoty rat przewyższają uzyskiwane dochody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie trzeba wskazać, że zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to temat rzeka i przy składaniu stosownego wniosku jest konieczna specjalistyczna wiedza. Wobec tego słusznym wyjściem jest korzystanie z pomocy doświadczonego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.
has not yet selected any galleries for this topic.