photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Stefan Filla | all galleries >> Galleries >> albania_the_last_secret > Mali i Dajtit 2.jpg
previous | next
24-JUN-2006

Mali i Dajtit 2.jpg

Sony DSC-W7
1/640s f/5.6 at 7.9mm iso100 full exif

other sizes: small medium large original auto
share
denis 20-Jan-2012 08:23
shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme i bukur kjo pjes e mrekullushme
Guest 06-Jun-2011 06:58
eshte e mbrekullueshme
aesia 14-Feb-2011 11:55
eshte shm i bukur
ewrtaw 14-Feb-2011 11:54
awede
anonim 25-Jan-2011 21:31
mos u perrallisni kaq shum se lesh eshte
Guest 25-Oct-2010 14:04
vere nice photo
Guest 08-Feb-2010 16:46
shume i bukur ky mali i dajtit
ppp 01-Nov-2009 10:52
huohh
eneida 23-Aug-2009 11:37
bukuri perrallore
eneida 23-Aug-2009 11:36
bukuri perrallore
Guest 15-Apr-2009 15:59
mali i dajtit eshte nje bukuri e rralle natyrore por si mali i shkelzenit ne tropoj s'ka
ina 26-Mar-2009 21:27
eshte nje bukuri natyre
Kosovarja 21-Mar-2009 21:35
Bukuri përallore e cila më magjepsi kur e pashë !
BIANKA &BRUNA 19-Feb-2009 15:19
yyyyyy SA E BUKUR
Guest 26-Jan-2009 14:51
this is amazing
tili kamarier bar rovena 25-Jan-2009 14:36
mahnitse si permeti qyteti i trendafilave
tili 25-Jan-2009 14:34
e papar
emira 11-Dec-2008 09:52
teper mir foto fenomenale kam deshir te shkoj me te feuarin tim qazimn bye
luka 17-Nov-2008 16:39
e bukur shume
agostino 31-Oct-2008 09:04
eshte nje foto e bukur sepse eshte ne vendlindjen time
Guest 15-Feb-2008 11:38
foto fantastike dhe mbi te gjitha shume relaksuese
Guest 15-Dec-2007 21:24
shume foto e bukur
Type your message and click Add Comment
It is best to login or register first but you may post as a guest.
Enter an optional name and contact email address. Name
Name Email
help private comment