photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by lodbergbenton05 >> snadn_tipy_pro_vroba_mnohe

snadn_tipy_pro_vroba_mnohe Photos
Topic maintained by lodbergbenton05 (see all topics)Uvažovat typický vyvážená jídlo, a často obrázek vegetariánské-plněné míchaný salát nebo i a nacpal green výpis. To skutečně vzácné myslet zákusky když představovat si ztělesněním zdraví a wellness, ale jen proto, 're snaží konzumovat zdravý neví naznačují máte ztratit naději léčit.

Jistá, může zapojit všechny faktory v moderování a konzumovat plátek, že dark chocolate koláč občas, nebo mohou snadno start vytvořit někteří úpravy do vaší domácí dezerty, zlepšení je v viny-zdarma, zdravé potraviny v převlek. Kdykoli ty jako užitečný odkaz about Míša řezy zákusek, zkontrolovat tento web.

Zatímco vy může rozhodně ne chtěli řemeslo osobní raw vegan od dark zrna a dny jako nějaký hardcore zdravý potraviny položky blog spisovatelů kolem, jste může vybrat některé aktivních složek a také metody připravuje se potraviny je vytvořit vaše dezerty více zdravý, od všichni měli ocenit co skutečně náročný.

Pokud mají velmi chuť na sladkosti ale skutečně snaží konzumovat jako pořádek jako možné, pokus pozorování sedm cenný hacky, že se chystáte nápověda udržovat dezert snížená nezdravé potraviny , stejně jako vyšší v výživný a chutné prvků.

Změnit z mouky
Použití celý pšenice nebo obilí mouky nebo ořechy mouky místo rafinovaný white wheat když s největší pravděpodobností mají malá výsledek na preference jídla ale významné dopad zdraví. Použití celý wheat mouky zlepšuje spotřeby vlákno, a použití mandlové mouky obsahuje protein, aby vaše pečení, nádherný možnosti ty že citlivých nebo nežádoucí pšenice. snažit i použití několik každá moučky pro ještě důvěryhodný jednotnost a také nejlepší každá světy když týká živin.

Použití tmavší lahodná čokoláda na rozdíl od mléko lahodná čokoláda
Ne požadavku kanál čokoláda přizvukovat lahodná čokoláda čip sušenky-- prostě vybrat tmavší řadu pro zvýšení anti-oxidanty, vlákno, žehlička, , stejně jako zinek, mezi ostatní živin. Pokusit se najít tmavší lahodný čokoládový s 70 % kakao nebo vyšší, maximální zdraví přínosy.

Vytvořit mražený jogurt z banány
Pokud jste skutečně stoupenec zmrazené zachází, strouha mléčné výrobky a zpracované glukózy , stejně jako vyrobit mísy zmrzlina prostě použití matné banány. Jednoduše led ovoce přes noc a také go mixéru nebo mixer, zasahování někteří čokoláda obilí, vanilka, nebo i ovoce vytvořit vlastní chutná. Tak nejlepší jen tak by jistě normální zmrzliny, lepení zdravá a vyvážená nabídky jako tmavý lahodný čokoládový, ořechy, , stejně jako ovoce produktu. Budeš skutečně šoku na kolik vzorky jako pravda zmrzliny.

Použití kokosový olej na rozdíl od másla
jakékoliv recept, že žádá o máslo, myslet využití kokosový olej místo. Jako máslo, kokosový olej, je vlastně silná v prostor teplota, však kokosový olej je vlastně menší sodíku. To i se skládá z kyselina laurová, vyvážená nasycených tuků, že skutečně skutečně se nachází pomoc menší cholesterolu i podpora hubnutí.

Využití javorový sirup nebo přírodní med jako protiklad k white glukózy
Zpříjemněte si adresy použití i více organické options jako javorový sirup nebo i přírodní med, které sestávat z zdravý minerály a vitamíny oproti prostě prázdné kalorií. Tyto cukr alternativy skutečně navíc je méně komplikované asimilovat, zachování hladina cukru v krvi i více konzistentní , stejně jako zabránit z zažívá nehody energie v budoucnu.

Použití odpařené odstředěné mléčné výrobky pro šlehačka
Změnit vysokým obsahem tuku smetany spolu s rozptýlena odstředěné mléčné, které má stejný congruity ale hodně méně tuku a tuky. Použít tajemství když pomoc, aby pečivo jako narozeninový dort a také koláčky, a prostě nahradit použití identické objem autentické recept vyzývá k.

Použití applesauce namísto oil
Že's vpravo změnit vysoká tuku olejů, jako je řepkový , stejně jako rostlinný olej využitím zákusek. Jako olej, jablečnou přidává vlhkost a chuť, , stejně jako pracuje ideální dort, buchty, a také breadstuffs. Pomocí jablečnou, snížené přebytečný tuk a také tuku spotřeby, a také až využití vlákno , stejně jako vitamín C. Prostě využívat 3/4 hrnek jablečné za každých šálek oleje pro lehčí a také mnohem víc výživný alternativy.
lodbergbenton05 has not yet selected any galleries for this topic.