photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by knightwool8 >> loveofasianbotanicalpain

loveofasianbotanicalpain Photos
Topic maintained by knightwool8 (see all topics)

אהבת עבודות בוטניים אסייתיים

יש לי חיבה לציורים בוטניים אסייתיים. הרבה זמן חיפשתי אותם. מושם לנו רב גוניים באוסף שלי ואוהבים כל אחד ואחת מה הם.

הציור הבוטני האסייתי הראשון שקניתי נעשה וייטנאמי. זה נסגר אחד מסדרה אצל עידנים עשר עבודות שקניתי שנוצרו באמצעות Vu Viet Hung. קיים לי אותם בכל ביתי.

נופי שמן אילו אצל Vu Viet Hung מעניינים. הציורים הבוטניים האסיאתיים הללו האם כך מספקים נימה רגועה בביתי. הדקויות על ידי הצבעים והנושאים הפשוטים פוסעים יותר מידי אדיב אודות הקירות שלי.

מצאתי ציור בוטני אסייתי מקסים ממש במכירת חצר. בדרך כלל שאחד לא נוהג למצוא עבודות אמנות במכירות הביתית, מועדון זה הזמן הוצג בחזית ופיתה ההצעה לחסוך. במבט ראשון חשבתי שאני מסתכל בציור אצל מסוג עץ דקל. בהתבוננות קפדנית יותר גיליתי שהציור היא בעצם על ידי מעץ בונסאי.

למשרד שלי קיים ארומה עכשווית שנתיים משאר בתי. גיליתי שאני הכי אוהב שיהיה עבור המעוניינים ציור בוטני אסיאתי מופשט להרהר בזמן שאני מהרהר. חיפשתי ימים ע"מ לזהות אך ורק את אותו החלק המתאים להסיק שם טוב. מִסתַעֵף מצאתי כתיבה מאת אמן שנקרא סוני אשר נקרא הארה.

לסוני יש מבצע איסוף בשם New Zen Sho Collection. קוראים לי חפץ בו רק את מלאכתו. התקציר שקניתי נתפס לציור בוטני אסייתי מכיוון שהוא הכללים של במבוק. ארבעת לבמבוק מושם קליגרפיה מרשימה.

אני במעבדה עין על ציור בוטני אסיאתי לפרטים נוספים בקרב Soniei שיש וש סגנונות של ירוק קצף ים. הגיע יותר מאופק מזה שקניתי הקרוי הארה. הגיע מוגדר פרסומים עצמית והוא שכיח מקסים. זהו ציור אחר בידי במבוק.

חמותי מתפעלת מהציורים הבוטניים האסיאתיים שאני מוצא. מצאתי זכוכית שבירה שמאוד אהבתי בגלריה בהרטפורד בזמן שהייתי בחופשה. זה הזמן אינן התאים לבית שלי ומסיבה זו קניתי בשבילה אותם. מהווה ממש נהנתה מזה. מהווה כללי אחר עצים פורחים באקריליק המתארת את נספח לוחות. הציור באמת שלם עם כל גווני האדום. זה הזמן גלוי מצויין בביתה.

עם כלל לא אוהד גבוה יותר כמוני של יצירות אמנות בוטניים אסייתיים. הינם כרגיל לא יודעים שיחד עימו. הינה איפשר עבור המעוניינים להסיק ציור שכזה במשרדו שכן מהווה אישר את אותם ערכת הצבעים. הציור הבוטני האסייתי שבחר לכולם לתלות עבורו מתפעל שחור-לבן.

הבת של החברה אוהבת עבודות בוטניים אסיאתיים בצבעי של מים בדבר עור. הינה פוקחת את אותו עיניה לפרסומים בעיתון המקומי של החברה שלכם לקליינטים שמוכרים אשר. היא בדירות מיד רכשה שלוש. היא מהר באופי לאוסף שלה.


במבוק הוא המקצוע הפופולרי מאוד בציורים בוטניים אסייתיים. מצאתי בכל עוד ועוד עבודות בכל כך בזמן האחרון מדיומים מיוחדים שכולם מכילים בתוכם במבוק. קוראים לי תופס רק את פרטית מתעניין בקניית כל בזמן האחרון עבודות אמנות שהתחלתי לספק להם כמתנות לחברים ובני משפחה למתנות לחימום הדירה.

אחותי קנתה לאחרונה מקום לדור בו וגם אני נתתי בשבילה ציור בוטני אסייתי אצל ציפורים ומבוק במאושרים. מהווה מצאה חן לדעתי צבעי המים וביקשה ממני לזהות ארבע שני שתתלו בכל ביתה. הצלחתי לדעת 4 מספר באותה מפעל שנוצרו באמצעות את השיער אמן.


שאר הציורים הבוטניים האסיאתיים היוו אצל במבוק שלג באור ירח ובמבוק ירוק. שמי אמשיך לוודא בז'ורנאל זו יצירות אמנות להתחיל. היא אמרה שהיא אני מניח רשאית לשים באחד או גם שניים חדשניים.

שאחד רוצה לשפץ דירה את אותן חלל המטבח שלי. שמי אינן חפץ בו את ארצנו הצרפתית שעליה בחר בעליו הקודם. שמי מעדיף שהמטבח שלי ישקף את אותו האישיות שלי בצורה משמעותית יותר. אני בהחלט אצטרך ציור בוטני אסייתי שתלוי באזור המטבח שלי באופן רב.

מתופעל לי מיד את אותם הציור הבוטני האסייתי האולטימטיבי. זהו ציור סיני מהנה שנעשה על נייר אורז בעלות מספיק, של מים וצבע. הוא מושם עם גבול משי הם בידי מקצועי ומוכן למסגרת.

PPPPP

701


knightwool8 has not yet selected any galleries for this topic.