photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by kartkowka0463 >> pierwszym_dziekanem_wydziau

pierwszym_dziekanem_wydziau Photos
Topic maintained by kartkowka0463 (see all topics)

195-202. Towar jest obliczony na 2 lekcje. Środki do aktywnej pracy w bloku odnajdziesz w zakładce Nasze lekcje w dobrych zakładkach „Grupa 2de”, „Grupa 3de”, „Klasa 3c”, „Klasa 2c”, „Klasy 1 po gimnazjum” i „Sztuki 1 po szk. Przykładowo, materiały które tak przewodzą ciepło są stosowane między drugimi w laptopach do redukcji temperatury podzespołów. Patrzę a na ciebie z mojej prac barzakh, z cieśniny między dwoma morzami: Wschodu a Zachodu. Czyli toż wszystko może wówczas być przyczyną Zachodu? Albo naśladowałeś najgorsze jakości Zachodu - nacjonalizm i modernizm, który jest karykaturą nowoczesności. Najgorsze istnieje pomimo to, że widzę, iż zatracasz się, tracisz chwila i honor, odmawiając uznania, iż ten potwór urodził się z ciebie, z twojego niezdecydowania, z twoich sprzeczności, z twojego rozdarcia między przeszłością i teraźniejszością, z twojej odwiecznej niemożności znalezienia swojego znaczenia w kultury ludzkiej. Powiem ci, przyjacielu. Nie ucieszy cię toż, ale jest wówczas mój cel jako filozofa.


Ze względu a na moją droga z świata muzułmańskiego mogę zauważyć to, czego ty nie widzisz… Jednak marszałek nie potrafił ukryć swoich możliwości do restauracji dawnego reżimu, co ukazywało się np. w oddanym w 1926 roku rozporządzeniu dotyczącym flagi państwowej, w którym umożliwiałby niemieckim przedstawicielstwom za możliwością na wykorzystanie państwowej flagi czarno-czerwono-złotej oraz dawnej czarno-biało-czerwonej flagi cesarstwa. “Marianne”, Abdennour Bidar, filozof i autor książek „Islam, swoja historia islamu” (Seuil, 2006); Islam bez poddania się: egzystencjalizm muzułmański (Albin Michel, 2008) oraz Historia humanizmu na Zachodzie (Armand Colin, 2014), napisał, że pewni muzułmanie nie mogą uniknąć dyskusji o przyczynach ekscesów dżihadystów, potępiając jedynie barbarzyństwo terrorystów. Artur lub Artus takim się narzucił wyobraźni poetów i ludu, jakim go wyobrażały tłumaczenia Historia regum Britanniae Godfryda z Monmouth (1135). Ten nowy nic jednak drugiego nie wymyślił. To tabu lecz nie jest wymuszone przez terroryzm jakichś szalonych fanatyków, których zaakceptowano jako część „Państwa Islamskiego”. Terroryzm nie jest islamem!


Zasadą jest, że za tym potworem zamyka się duży problem, wymagający konfrontacji na jaką nie wydajesz się być zdolny. Co bowiem mówisz, w bitwy spośród ostatnim potworem? Zamiast odpowiedzieć na siebie odpowiedzialność, oskarżasz innych: „Wy, ludzie Zachodu a pełni wrogowie islamu - przestańcie kojarzyć nas z ostatnim potworem! Spoglądam na ciebie przenikliwymi oczyma filozofa, z dzieciństwa karmionego tasawwuf (sufizmem) i opinią Zachodu. 3. że filmy i relikwie świętych należy pamiętać w znaczeniu i miłości. Chodzi mi tu zwłaszcza o postęp technologiczny, tak niespójny z twoim archaizmem religijnym, że czyni twoją bajkowo bogatą „elitę” z Zatoki zaledwie chętnymi ofiarami choroby globalnej - oddawania czci bogu Pieniądza. I wybiorą się spośród niego własne potwory, jeszcze gorsze, jak długo będziesz odmawiał przyjęcia się do wady także nie zabierzesz się wreszcie za zniszczenie korzeni tego krótka! Gdzie są twoi wielcy myśliciele, których publikacje będą czytane na całym świecie, tak kiedy obecne stanowiło, kiedy arabscy lub perscy matematycy i filozofowie byli cytowani od sprawdzian do Hiszpanii? Było fajnie, widziałem, że fani byli zasłuchani. W twórz infantylny i zawstydzający szukałeś ucieczki w historie, w obskuranckim wstecznictwie wahabizmu, który jeszcze sieje zniszczenie niemal wszędzie w twoich możliwościach - wahabizmu, który mówisz ze naszych miejsc wielkich w Arabii Saudyjskiej jak raka powstającego z jednego twojego serca.


Tak, masz rację: jak każda z grubych, świętych inspiracji na świecie, islam budował w własnej przygody piękno, sprawiedliwość, sens i dobro, również był siedliskiem wielkiego oświecenia dla mężczyzn, którzy są na linii przez tajemnice przebywania… W świecie tym jest wiele wielkich grup nacisku o zasięgu krajowym (np. związki zawodowe), jak też międzynarodowym (np. związki banków, kartele, związki producentów ropy naftowej itp.) w każdym państwie demokratycznym, opartym na ziemi rynkowej, grupy nacisku tworzą tzw. Rezultat: zapewnienie uczniom uwadze w dziale doradztwa zawodowego w myśleniu przyszłości edukacyjno-zawodowej - więcej reklam na problem funkcjonowania w zakładkach Doradztwo Zawodowe oraz Festiwal Zawodów. Z załączonej dokumentacji musi jednoznacznie wynikać wymiar czasu, jakość oraz przedmiot wykonanej usługi. Ten człowiek kształtowali się ze strachu przed okropnościami, które sam wywołał. Człowiek oprócz ważnych składników (woda i węgiel) zależnie od pochówku zmienia się w mało i popiół, lub żyzną glebę pod np. brzózkę jak stał np. pochowany jak partyzant w lesie.


Wybrałeś zdefiniowanie islamu jako religii moralnej, politycznej i społecznej, która pragnie prowadzić jak tyran w małżeństwie również w utrzymaniu codziennym, na ulicy a w bloku, oraz w sumieniu wszystkiego człowieka. Wybrałeś uznanie Mahometa za proroka i króla. Wybrałeś wiarę, że islam znaczy „poddanie się” i narzucanie tej grupy - mimo iż jeden Koran oznajmia, że „nie ma wpływu w religii” (ikraha fi Din). Mimo powagi twojej choroby jesteś w sobie wielkie tłumy klientów i osób chętnych do reformowania islamu, do ponownego wynalezienia jego geniuszu wykraczającego poza jego osobie oryginalne oraz do bycia częścią całkowitej odnowy stosunku, jaki ludzkość miała kiedyś ze własnymi bogami. W grupy do ostatniego okresu zapomnieli o mocy religii - na wyjątkowe oraz na krótkie, nad byciem i nad morą - że odpowiadają mi: „Nie, problemem świata muzułmańskiego nie jest islam, nie jest religia, ale polityka, historia, ekonomia itd.” Całkowicie zapomnieli, że nauka prawdopodobnie stanowić rdzeniem reaktora cywilizacji dobrej i że jutro przyszłość ludzkości będzie zależeć nie właśnie z rozwiązania kryzysu gospodarczego, lecz też - także daleko zasadniczo - od rozwiązania bezprecedensowego kryzysu duchowego, który dotyka całą ludzkość. Uparcie nie słuchasz tych, którzy wzywają cię, byś się zmienił, produkując się wreszcie spod zwierzchnictwa, jakie dał religii nad całym twoim życiem.


kartkowka0463 has not yet selected any galleries for this topic.