photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by hebertmcclanahan76 >> nvod_na_nkup_smoothie_make

nvod_na_nkup_smoothie_make Photos
Topic maintained by hebertmcclanahan76 (see all topics)Vaše babička neměla mnoho kuchyňských možností. Spotřebiče byly jednoduché. Vezměte si velký pultový smoothie maker, který používá. Bylo to velké a hlasité. Mohlo mít několik nastavení rychlosti. Bylo to tak jednoduché. Snad jediná věc, která z něj udělala dobrou volbu, byla jeho konstrukce podobná tanku. Po všech těch desetiletích stále funguje. Rychlý posun vpřed do současnosti. Tyto všestranné a výkonné spotřebiče mohou dělat mnohem víc než jen šlehat smetanu nebo míchat smoothies. Umí mlít kávu, ohřívejte polévky a dokonce připravujte arašídové máslo. Zkontrolovat zde a objevte užitečný obsah informace smoothie.

Na co byste si měli dát pozor při nákupu smoothie makeru?
Pokud si chcete koupit smoothie maker, máte mnoho možností. Výběr z tolika možností může být ohromující. Vědění je síla. Můžete se rozhodnout správně, když budete mít všechny informace před sebou. Proto jsem vytvořil tohoto průvodce. To je to, co potřebujete vědět, abyste našli ten nejlepší smoothie maker.

Jaký typ mixéru opravdu potřebujete na smoothie?
Existuje více než jeden typ smoothie makerů. Tradiční stolní smoothie maker je vám pravděpodobně povědomý. Je to druh, který používala vaše babička. Začneme nejoblíbenějším a nejběžnějším typem.

Stolní smoothie maker:
Jedná se o stálé kuchyňské zařízení. Mnoho modelů se snadno používá a lze je provozovat při více rychlostech. Bývají levnější než vysoce výkonný smoothie maker, protože jsou méně výkonné. Mnoho lidí nechává své smoothie makery na kuchyňské lince, takže prostor je třeba zvážit. Základna jednotky obsahuje motor.

Ponorný smoothie maker:
Toto jsou ponorné ruční smoothie maker. Takže jsou nyní cenově dostupné, že si jej mnoho lidí koupí, stejně jako stolní smoothie maker. Ponorný mixér se používá k mixování jídla. Ruční smoothie maker můžete používat v hrncích nebo pánvích, stejně jako v miskách. Je nejlepší pro přípravu smoothies nebo pyré. Jejich motory nejsou tak výkonné jako u pultové jednotky.

Osobní smoothie maker
Název stačí. Tyto smoothie výrobníky jsou určeny pro použití na jednu porci. Tyto mixéry jsou ideální pro ranní přípravu smoothies a power shakeů. Mnoho nádob a šálků jsou určeny k mixování a pití. Mnoho nádob má uzávěry, takže si můžete udělat vlastní smoothie a vzít si ho všude s sebou.

Tyto malé smoothie maker mají obvykle pouze 1 nebo 2 rychlosti. Jsou levnější než stolní smoothie maker. Pokud hodně vaříte, nejsou skvělou náhradou za tradiční stolní smoothie makery.

Vysoce výkonný smoothie maker
Tyto nejlépe hodnocené smoothie stroje nabízejí všechny výhody stolního stroje, ale s mnohem více. Na rozdíl od jiných typů smoothie makerů dokáže zpracovat tvrdé i měkké ingredience. Některé modely dokážou rozemlít pšenici na mouku. Vysoce výkonné mixovací zařízení má vysokou cenu a má výkonné motory. Často jsou výkonnější než tradiční stolní mixéry.

Jaké je vaše „vytváření smoothie“ osobnost?"
Typ výrobníků smoothie, které potřebujete, může záviset na typu „osobnosti tvůrce smoothie“, kterou máte. Který z nich vám vyhovuje?

Jsem kuchař na školení
Smoothie makery jsou skvělé na přípravu lahodných smoothies. Ale je o vás známo, že rozlousknout kuchařku a připravit omáčku úplně od začátku. Potřebujete multifunkční smoothie maker, který umí i omáčky a polévky. Bylo by také fantastické, kdyby uměl sekat nebo gri nd. Vysoce výkonný smoothie maker je vyžadován nejen kvůli jeho výkonnému motoru, ale také kvůli jeho větší kapacitě. Vysoce výkonné smoothie maker lze použít také jako kuchyňské roboty. Některé umí i ohřívat.

Jsem zdravotní cvok
Smoothie můžete dělat pouze se zdravými ovocnými a zeleninovými smoothies. Vy Osobní mixér potřebujete opravdu jen v případě, že si děláte smoothie pro sebe.

Jsem mixolog
Smoothie výrobníky mohou mít s ledem potíže. To také může zahltit a spálit motor. Pokud rádi připravujete mražené nápoje, osobní recept na smoothie nebo stolní mixér s nízkým výkonem není tou nejlepší volbou. Vyberte si vysoce výkonnou pracovní desku smoothie makery, nebo vysoce výkonné smoothie makery, pokud si můžete dovolit d it.
hebertmcclanahan76 has not yet selected any galleries for this topic.