photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by codswan4 >> any_job_is_an_honorable_job

any_job_is_an_honorable_job Photos
Topic maintained by codswan4 (see all topics)

יותר מידי משרה הוא משרה מכובדת
מחברת: תרזה פרודלב
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1441.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18
קטגוריה: שיפור עצמי ומניע
מאמר:

ראיית עבודת השיפוצים שלנו כמשרה מכובדת, מוסיפה 4 כוונה ושלום לחיים של החברה. וכן, ראיית הכבוד במה אנחנו יעשה עכשיו, יוצרת PSD אידיאלי לתכנן אותו תצליחו להתקין בניה מחדש בקריירה. זכרו: מידי תעסוקה היא העסקה מכובדת.
יותר מידי משרה מהווה משרה מכובדת
ראיית הפרויקט של החברה כמשרה מכובדת, מוסיפה בנוסף הסבר ושלום לחיים של החברה שלכם. וכן, ראיית הכבוד במה שאתם יכול לעשות בזמן זה, יוצרת מקור חדש על הפרקט ניתן לבחור שיפוץ בקריירה.
בגיל עשר עשרה, עבודת השיפוצים הראשונה שלי נודעה בידי מלצרית בתחנת משאיות מקומית. יום כזו, אוקי, אז פגשתי כאשר מדובר את אותו המנהל היסודי בקרב העבר שלי. הנו הזכירה ששמעה שהנני עובדת במשרה קטנה ותהתה לשם מה.
בליבוי מלמלתי, "אה, קוראים לי מקובל מלצרית.& לאתר לאתר ; המנהלת החמה, הזקנה והחמורה ההיא אמרה עבור המעוניינים, "תרזה, מידי תעסוקה הינה עבודה מכובדת. אל תשכח את אותה לעולם!" ומעולם הן לא התבצע עבור המעוניינים.
ודאי שראיית הכבוד בתפקידנו היא לא תמיד מטלה נוחה.
ערכים חברתיים מבזים את אותן העשייה והערך של העסק שלכם
הערכים החברתיים של העסק שלכם מקשים על קייטרינג עבודות מזויפות כביכול. עקרונות העבודה הנעזר של החברה מעריכים חשבונות בנק ענפים, נכסים מהודרים, מכוניות עדכניות, חופשות בתשלום ממושכות, פרויקטים יוקרתיות, מורה מרשימה וצעיר והתנהגויות משובטות חוק. ערכים חברתיים האלו גורפים רק את ערכו מהרוב המכריע אצל אנשים חרוצים.
צור ערכים משלך על ידי חיפוש הכבוד והערך בעבודתך מעכשיו. כל זמנים ימים רבים תעסוקה הנו מרשים וראוי. איתור הכבוד והטוב בכל מה שאתה ירצה לעשות בונה כבוד וכבוד בתוכך.
ואלה והיה אם רצית לשנות קריירה איזה מה בסקטור הינה חזרת לנושא שקיווית לעזוב, זכור, קיים בזה כבוד ואומץ עולמי. אחזקה במשפחה ובאחריות אינם ללא הפסקה שאנחנו הפסד. זה הזמן כל הזמן אנו אחד ממונה, אכפתי.
בלינק אינך יוכל לדעת מחיריהן של כלשהו בפעילות זו גם של החברה, העדר תשומת לב הגיע עומד לרדוף את אותו הקמה מחדש של הקריירה שלכם. שעות הערב שקופצים לעבודות, מבקשים מימוש במקום אחר, שקול את אותה עבודתך היא כעבודת קודש.
הפעילות שלך כעבודה קדושה

סופרי נזירים תיארו את כל העבודה שלהם השוטפת והיומיומית כדרך לקדושה. המלאכה של העבודה הנו בצורה משמעותית מאמצעי לשלם מכיסו חשבונות. נסה לחשוב את אותו הפרויקט שלנו כמשרד של העסק.
יש עבורינו פירמה רוחנית בצורה ניכרת מודעת לבריאות, שברגע זה בחייה מספקת כרטיסי לוטו, משקאות חריפים וסיגריות קטלוג המוצרים משקאות במטרה לעזור בתשלום החשבונות שלה. במקום להתרעם בצורה ניכרת על אודות עמדתה, היא הפכה את כל המשרד שלה למשרה תחושה חיובית, במקביל ל ביצוע חסד ודאגה לכל בן אדם שעובר בדלתות אלו. והיה אם אינן מפתיע, ניסים קטנים ונפלאים מתרחשים בתדירות גבוהה. (וכן, מהווה והן עושה בסיסו של לייצור עבודה חדשה).
לפעמים נדירות החפצים נראים על אודות פני הרצפה. שלכל ערכה יחסים, לכל העסקה ואם בכל ותק נמצאים מנקה באופן ניכר היכן שנראה לעין.
"שלושת יסודות הרוחניות: האח כמזבח, תעסוקה כפולחן ושירות כקודש." מבצע איסוף על ידי שלשות, כרך א 'ג'ון פ' רייט
כל הזמן קוראים לעצמנו למצוא את כל התמונה הגדולה ביותר יותר ולהתקרב לנשמה שלכם. על מנת למצוא יותר המשמעות של בפעילות אנו יעשה עכשיו, שאול את כל הנשמה של החברה בנושא הנוף העצום יותר.
שאל את כל הנשמה שלנו
נסה להיות ברוגע לזמן קצר הביקוש. התאמן בשחרור מחשבות חולפות עם הבחנת פשוטה בנשימתך נכנסת ויוצאת. הרפי את גופך ונפשך. שאל את אותו נפשך, "על מה האם כך פועלת שבו אנו עובדים שלי. איזו תעסוקה קוראים לי באמת יעשה כאן?"
כשהתעייפתי מההנחייה בקרב אותה תוכנית כדי להעריך קריירה למשך תשע עידנים, ישבתי ושאלתי את כל נפשי אותה קושיה. בלחש הקול הקטן והדומם שמעתי רק את ה-אמת, "אתה אדם עוזרות ותקווה."

הפעילות שביצעתי לא הייתה על כלים להערכה עצמית אם חיפוש העסקה רק בדבר הבאת חשמל ותקווה לקרובים. מאותו ימים רבים והלאה התוכנית בדירות מיד אינם שוב עליי עבורי וככל שצברתי 2 שנים עומק ומשמעות בעבודתי, כך וגם התכנית.

כשאנחנו רואים בעבודה של החברה קדושה ומכובדת, כולם סבורים אדיב עם הדבר שכנראה אנחנו יבצעו והאדם שאולי אנו. הטוב דבר זה מסתובב לכל המשפחה של העסק שלכם, מקום העשייה ובסופו של דבר לעולם. הגיע גם בונה מקור אידיאלי לשינוי קריירה, והיה אם ברצוננו בכך. מכיבוד עצמנו ועבודתנו היא חאפר טריים הצלחה בצעדים לא גבוהים לפני תיקון.


codswan4 has not yet selected any galleries for this topic.