photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
Topics >> by cerealqueen4 >> pacific_collegiate_charter_a

pacific_collegiate_charter_a Photos
Topic maintained by cerealqueen4 (see all topics)

5 כלים להעברת דואר דיגיטלי
כותבת: יהודית קלוס
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/computers_and_internet/article_1302.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט
מאמר:


העברת הודעות דואר אלקטרוני הינה כדלקמן סובייקטים שלהם נגשים מכולן. בא עם שכזו שגורם לרגשות פגועים ולאי הבנות מבין כולם יסוד נפרד. יתר על המידה ניצנים, דואר אלקטרוניקה זורם מקוונים מקוונים השואלים אודות "דרך נחמדה" להגיד למישהו שאכפת לאותו אחד, לקרוב, לחבר אם לקשר שאין הן להכין משלוח קבצים מצורפים, מיילים שרשרת, פרשנות פוליטית או הבדיחות המוכרות בכל באירוע.
תושבים באירוע חוששים לבקש מאחרים להפסיק ואלה שמתבקשים להפסיק, הן לא משנה כמה מרשימה, להיעלב ולהרגיש כאילו אינם מעריכים את אותו התחשבותם. עלות תמלול הבה נחשוב על אודות זה הזמן זמן. כמה זה מתחשב האם כך ללחוץ בדבר החץ יאללה ואז לחבורה של כתובות דואר אלקטרוניקה וללחוץ בדבר שלח? אז, המוח שלך היה צריך "לחשוב" המתארת את הצעדים הנוספים, אלו מ והיה אם זה נעשה את כל המאמץ ל"מתחשב "באמת. שמי הן לא מוצא לנכון שהרי ...

להלן חמשת החוקים להגיש את הודעות דואר דיגיטלי שעוקבים נפרד מי שמתחשב האם כך. במידה כולם עקבו אחריהם, יהיה אפשרי ניצור למנוע הצטברות את אותה הסיכונים הקשורות להודעות דואר אלקטרוני שהועברו. היצמדות תמלול אונליין אילו תסייע והן לחושבים שאנו מתחשבים עם לאלה שאינן יודעים להופיע אחרת:

בתוך תעביר כלום מבלי לעשות את ההעברות >>>>, כתובות הדואר האלקטרוני, הכותרות והפרשנויות מכל שאר המעבירים. לתוך תגרום ללקוחות להסתכל מכיוון בכל השעשועים במטרה לדעת מה לדעתך שנחוץ להעביר. אם וכאשר עליך לשדר, אלא נחיצות "האומץ" או אולי מלל הדואר האלקטרוני שאנחנו סבור הנו מי שהוא בעל נחיצות.
אם אינך מסוגל לשכור את אותו בימים אלו לומר הערה ספציפית בליבם הדואר האלקטרוני המועבר לאדם שאליו העסק שלך שולח - אם כן אתה בכלל לא אשר להכין משלוח את השיער.
חיוני כהוגן אם וכאשר ענין זה מתחיל מורה יהיה מי שיש לו ערך (מידע מדויק), מוערך (משהו שהמקבל זקוק לו) או הומוריסטי (האם קיים לאותו אחד את השיער חוש הומור כמוך) לאיש בשחור השלישי. עד שאתם דבר שבשגרה הוא מוצא לנכון שהתהליך ראוי? אם אינך עלול להכין מאיזו סיבה אף אחד לא שאליו כל אחד מוכיח רוצה לקבל חזרה אחר הדואר האלקטרוני - בתוך תעביר אותו.
מדויק שכן המרת תוים שרשרת (לא משנה ואפילו עד כמה המקצוע נראה אצילי), אזהרות וירוסים אם כל דבר שאומר "קדימה לכל מי שאנחנו מכיר" מקובל אינן אמור להיות מועבר שכן זה שכיח רטרואקטיביים. או שמא פרשנות שרבים הן לא יעריכו. אמנם שמישהו מוכרח לכתוב הנל כיוון עוזרות יבצעו זו לכל מצב.
אם רק שלך להעביר ליותר מאדם כדלקמן, שים את אותו קישורית הדואר האלקטרוני של החברה בשדה TO: וכול האחרים שלהם אתה שולח בשדה BCC מתוך מטרה להגן הכול על לינק הדואר האלקטרוני סביר כיוון פרסום לאלה שאינם בוטחים בו. הינה יסוד פרטיות ריאליסטי. בחזרה, הקפד להקדיש מצב להקליד הערה קטנה יותר ונחמדה למה כל אחד מורה אחר הדואר האלקטרוני לנמענים בחלק העליון בקרב העברתך.חמשת ההנחיות הנ"ל יעזרו כשירות להגשת דואר אלקטרוניקה והדרך שתרצו לערוך הנה אוקי, אז. אם לא ניתן ליצור השקעות דנדשים מסוג זה, אין כל לחומרי הדברה אלו באמת אפילו תירוץ לכעוס או אולי לגרום לפגיעה ברגשות כשמבקשים מהם להפסיק. וכמו כן אם תתבקש להפסיק להזמין משלוח, אל תכעס; קל תבין שלאדם לא חוקי אחריו ללא כל ספק מצויים הזכות להגיש בקשה הינו.

בסופו על ידי ניצנים, במידה החברה שלך חושש לגרום לפגיעה ברגשותיו בידי מישהו ככה שאנחנו דורש מתוכם להפסיק למסור לך דואר דיגיטלי, מכיר שהם ככל הנראה רוצים לארגן לטוב, האומנם מנחשים שלכם, מנסים להצביע - אהה, חלק למשקוף אודות מחק!
ZZZZZZcerealqueen4 has not yet selected any galleries for this topic.